Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 80.2 | mm |
| Korkeus 1 | 74.6 | mm |
| Leveys | 116.1 | mm |
| Leveys 1 | 116.1 | mm |
| Paksuus | 17.7 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Kiinnikkeitä | 4 |
| WVA-numero | 22039 |
| WVA-numero | 22040 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 16 cm |
| Pakkausleveys | 9 cm |
| Pakkauskorkeus | 9 cm |
| Pinnaruuvien määrä | 4 |
Shipping Details
| Weight | 1.967 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | India |
€61.02
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ROLLS-ROYCE
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2269
BMW
34216885187
34216885362
34216893228
BOSCH
DELPHI
JURID
ROLLS-ROYCE
34216885187
34216885362
34216893228
TRW
GDB2519
GDB8356
Fit Vehicles
BMW
54 vehicles
7
2016 - 2022
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 (G11, G12) M 760 Li xDrive | 2019-03 - 2022-06 | 430 | 6592 | ||
| 7 (G11, G12) M 760 i, Li xDrive | 2016-12 - 2019-02 | 448 | 610 | 6592 |
8
2018 - ...
X5
2018 - ...
X6
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X6 (G06, F96) xDrive 40 i | 2019-08 - 2023-03 | 250 | 2998 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive M50 i | 2019-08 - 2023-03 | 390 | 4395 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d | 2019-08 - 2020-07 | 195 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive M 50 d | 2019-08 - 2023-03 | 294 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d | 2019-08 - 2020-07 | 183 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d | 2019-08 - 2020-07 | 155 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 40 d Mild-Hybrid | 2020-05 - 2023-03 | 250 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2023-04 - ... | 219 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 40 i Mild Hybrid | 2023-04 - ... | 280 | 2998 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2020-08 - ... | 183 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2020-08 - 2023-03 | 210 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2020-08 - ... | 155 | 2993 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 40 i Mild-Hybrid | 2020-12 - 2023-03 | 245 | 2998 | ||
| X6 (G06, F96) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2023-04 - ... | 164 | 2993 |
ROLLS-ROYCE
3 vehicles
CULLINAN
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CULLINAN (RR31) V12 | 2018-08 - ... | 420 | 6749 | ||
| CULLINAN (RR31) V12 | 2019-08 - ... | 441 | 6749 |
PHANTOM
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PHANTOM VIII (RR11, RR12) V12, V12 EWB | 2017-09 - ... | 420 | 6749 |
Alternatives
€47,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä