Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 70.6 | mm |
| Leveys | 122.4 | mm |
| Paksuus | 15.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Ate |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 22423 |
| WVA-numero | 22424 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 1.27 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Jousien määrä | 2 |
| Pakkauspituus | 15.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.7 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.304 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€45.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2131
BENDIX Braking
BPD1507
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2581
BOSCH
BREMBO
P 50 133
P50133N
CHAMPION
DELPHI
FEBI BILSTEIN
GALFER
B1.G120-1408.2
ICER
182271
JURATEK
JCP8319
JURID
LPR
MERCEDES-BENZ
0004205200
0004205900
0004207803
0004208300
0004208703
A0004205200
A0004205900
A0004208300
A0004208703
N0004205200
N0004205900
N0004208300
N0004208703
REMSA
2169700
TEXTAR
TRW
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
52 vehicles
C-CLASS
2015 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S205) AMG C 43 4-matic (205.264) | 2018-05 - 2021-02 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA (W205) AMG C 43 4-matic (205.064) | 2018-05 - 2021-05 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364) | 2018-05 - 2023-04 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA Cabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464) | 2018-05 - 2023-04 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA Cabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464) | 2016-10 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364) | 2016-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA (W205) AMG C 43 4-matic (205.064) | 2016-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA (W205) C 450 AMG 4-matic (205.064) | 2015-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 |
GLC
2015 - 2023
Alternatives
€24,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä