Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 67 | mm |
| Korkeus 1 | 72 | mm |
| Leveys | 155.2 | mm |
| Paksuus 1 | 18 | mm |
| Paksuus | 19 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Kulumisvaroitusten määrä | 1 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI310 |
| WVA-numero | 24084 |
| WVA-numero | 24332 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Sis. kulumisenilmaisimen |
| Paino | 2.098 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 21 cm |
| Pakkausleveys | 12.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.8 cm |
| Käyttönumerot | 24084, 24332 |
Shipping Details
| Weight | 2.1 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€42.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABE
APEC
PAD1824
ATE
BENDIX Braking
BPD1135
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2184
BOSCH
Brake ENGINEERING
PA1857
CHAMPION
CITROËN
160925318
1609253180
1617283280
1619790280
1647863380
DON
PCP1378
FEBI BILSTEIN
FTE
GALFER
B1.G120-1073.2
B1G120-10732
GIRLING
6118182
HELLA PAGID
8DB 355 023-981
T1746
ICER
181886-203
JAPANPARTS
JURATEK
JCP281
LPR
METELLI
22-0675-5K
MGA
1044
MINTEX
NECTO
FD7596A
NK
223752
OPTIMAL
12432
BP-12432
PAGID
T1746
PEUGEOT
1609253180
1610103780
1619790280
1647863280
1647863380
4254 A7
4254A7
REMSA
ROADHOUSE
STOP
573311S
TEXTAR
2433201
2433203
TRUSTING
691.5W
TRW
VALEO
WAGNER
WBP24332B
ZIMMERMANN
eicher
101545759
fri.tech.
691.5W
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
C5
2008 - 2017
PEUGEOT
43 vehicles
407
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHLG, 6DRHLE) | 2004-11 - 2007-10 | 93 | 1997 | ||
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHRH) | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHHA) | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ) | 2004-05 - 2010-10 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 Coupe (6C_) 2.0 HDi | 2009-06 - ... | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2008-08 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135 | 2004-07 - 2010-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 1997 | ||
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 1997 |
508
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 82 | 112 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2012-02 - 2018-12 | 84 | 115 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2010-11 - 2018-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 508 I (8D_) 1.6 VTi | 2010-11 - 2018-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.2 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 150 | 204 | 2179 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 82 | 112 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 THP | 2010-11 - 2018-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 VTi | 2010-11 - 2018-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.2 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 150 | 204 | 2179 | |
| 508 I (8D_) 1.6 BlueHDi 120 | 2014-03 - 2018-12 | 88 | 120 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2014-09 - 2018-12 | 85 | 116 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 BlueHDi 120 | 2014-03 - 2018-12 | 88 | 120 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2014-09 - 2018-12 | 85 | 116 | 1560 | |
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 1.6 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 84 | 1560 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.0 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 103 | 1997 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.0 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 120 | 1997 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.2 HDi | 2011-11 - ... | 150 | 2179 | ||
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2011-09 - 2018-12 | 121 | 165 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 | 2012-02 - 2018-12 | 121 | 165 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2012-02 - 2018-12 | 84 | 115 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi Hybrid4 AWC | 2010-11 - 2018-12 | 147 | 200 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 180 | 2014-04 - 2018-12 | 133 | 180 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 150 | 2014-04 - 2018-12 | 110 | 150 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 150 | 2014-04 - 2018-12 | 110 | 150 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi 180 RXH | 2014-10 - 2018-12 | 133 | 181 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 180 | 2014-04 - 2018-12 | 133 | 180 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2012-01 - 2018-12 | 120 | 163 | 1598 |
Alternatives
€39,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä