Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 95.9 | mm |
| Leveys | 189.7 | mm |
| Paksuus | 16.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI400 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI457 |
| WVA-numero | 24659 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 4.479 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.6 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Käyttönumerot | 24659 |
Shipping Details
| Weight | 4.04 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€66.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LAND ROVER
ROVER
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1737
PD3343
BENDIX
573343
573343B
BENDIX Braking
BPD2182
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
P 44 023
P44023N
Brake ENGINEERING
PA1969
CHAMPION
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FMSI-VERBAND
8543-D1426
FTE
GALFER
B1G12015872
GIRLING
6118349
HELLA PAGID
8DB 355 016-151
T2113
ICER
181956
INTERBRAKE
DP41737
JAPANPARTS
PA-L08MK
JURATEK
JCP8045
LAND ROVER
LR016684
LR020362
LR039526
LR064181
LR083935
LR093886
LR110075
LR110087
LR114004
LR156926
LR160069
LR163215
LR164745
LRO16684
LRO20362
LPR
METELLI
22-0801-0
22-1024-0
MGA
1025
MINTEX
NECTO
FD7522A
NK
National
NP2703
OPTIMAL
12595
BP-12595
REMSA
ROADHOUSE
ROVER
LR110087
SAFELINE BRAKE PADS
D4090
STOP
573343S
TEXTAR
TRUSTING
1048.0
TRW
WAGNER
WBP24659A
WOKING
P15103.00
ZIMMERMANN
fri.tech.
1048.0
Fit Vehicles
LAND ROVER
70 vehicles
DEFENDER
2019 - ...
DISCOVERY
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DISCOVERY V (L462) D350 MHEV 4x4 | 2024-05 - ... | 257 | 2997 | ||
| DISCOVERY V (L462) D300 MHEV 4x4 | 2020-12 - ... | 221 | 2997 | ||
| DISCOVERY V (L462) P360 MHEV 4x4 | 2020-12 - ... | 265 | 2996 | ||
| DISCOVERY V VAN (L462) 3.0 Sdv6 4x4 | 2018-09 - ... | 225 | 2993 | ||
| DISCOVERY V (L462) 3.0 SDV6 4x4 | 2018-09 - ... | 225 | 2993 |
RANGE
2009 - 2022
Alternatives
€48,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä