Premium quality
Article to be discontinued
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 42.6 | mm |
| Leveys | 107.7 | mm |
| Paksuus | 15.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 21833 |
| WVA-numero | 21834 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 0.772 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 15 cm |
| Pakkausleveys | 10.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.6 cm |
| Käyttönumerot | 21833, 21834 |
Shipping Details
| Weight | 0.77 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1446
ATE
BENDIX
571940
571942
572175
572182
572184
572188
572188B
572515
572520
573039
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP1477
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
GALFER
B1.G102-1214.2
GIRLING
6133299
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
180612-071
JAPANPARTS
J PP-213AF
JURATEK
JCP218
JCP478
JURID
LPR
MINTEX
NECTO
FD7461A
OPTIMAL
9439
PAGID
T0393
QH Benelux
7498
REMSA
21402
STOP
572188S
TOYOTA
0446612110
0446612120
04466YZZC5
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
TOYOTA
42 vehicles
AVENSIS
1997 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS (_T22_) 2.0 D (CT220_) | 1997-10 - 1998-05 | 61 | 1974 | ||
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D (CDT220_) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) | 1997-09 - 2000-10 | 74 | 101 | 1587 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) | 1997-09 - 2000-10 | 81 | 110 | 1587 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 i (AT221_, AT221R) | 1997-09 - 2000-10 | 81 | 110 | 1762 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R) | 1997-09 - 2000-10 | 94 | 128 | 1998 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) | 1997-09 - 2003-02 | 66 | 90 | 1974 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) | 1997-09 - 2000-10 | 74 | 101 | 1587 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.6 i (AT220_) | 1997-09 - 2000-10 | 81 | 110 | 1587 |
CAMRY
1986 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMRY (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20R) | 1986-10 - 1988-08 | 66 | 90 | 1832 | |
| CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21R) | 1986-11 - 1993-02 | 89 | 121 | 1998 | |
| CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_, SV21) | 1986-11 - 1991-05 | 94 | 128 | 1998 |
CARINA
1994 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_, ST191R) | 1994-03 - 1997-09 | 129 | 175 | 1998 | |
| CARINA E VI (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_, ST191R) | 1994-03 - 1997-09 | 129 | 175 | 1998 |
CELICA
1989 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T18_) 2.0 (ST182_, ST182) | 1989-09 - 1993-10 | 118 | 1998 | ||
| CELICA Cabriolet (_T18_) 2.0 GTi (ST183) | 1990-10 - 1993-10 | 118 | 1998 | ||
| CELICA Cabriolet (_T20_) 2.0 GTi (ST202) | 1994-08 - 1999-08 | 129 | 1998 | ||
| CELICA Coupe (_T18_) 1.6 (AT180) | 1989-09 - 1993-12 | 77 | 105 | 1587 | |
| CELICA Coupe (_T18_) 2.2 (ST184) | 1989-10 - 1994-12 | 100 | 2164 | ||
| CELICA Coupe (_T20_) 2.0 i 16V (ST202_, ST203_, ST202, ST203) | 1993-09 - 1997-12 | 103 | 1998 |
COROLLA
1997 - 2002
HARRIER
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HARRIER (_U1_) 3.0 4WD (MCU15) | 1998-03 - 2003-01 | 164 | 2995 |
SOLARA
1998 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SOLARA Coupe (_V2_) 3.0 (MCV20) | 1998-06 - 2001-06 | 140 | 2995 |
Alternatives
€17,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä