Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 49.7 | mm |
| Korkeus 1 | 59.5 | mm |
| Leveys | 116.2 | mm |
| Paksuus | 18.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Kiinnikkeitä | 4 |
| WVA-numero | 25215 |
| WVA-numero | 25216 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Paino | 1.45 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 16.764 cm |
| Pakkausleveys | 9.906 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.35 cm |
| Pinnaruuvien määrä | 4 |
| Käyttönumerot | 25215, 25216 |
Shipping Details
| Weight | 1.45 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€55.21
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1894
BENDIX
573458B
BENDIX Braking
BPD1331
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2417
BOSCH
BREMBO
P 50 099
P50099N
CHAMPION
DON
PCP1449
FEBI BILSTEIN
FMSI-VERBAND
D1630-8848
FTE
GALFER
B1.G120-1381.2
B1G120-13812
GIRLING
6119471
HELLA PAGID
8DB 355 019-741
8DB 355 026-481
ICER
182072-066
JAPANPARTS
JURATEK
JCP8198
JURID
LPR
MERCEDES-BENZ
0004206704
0004208704
0064203320
0064203420
0064206820
0074207720
0074207820
0074209020
A0064203320
A0064203420
A0074207720
A0074207820
N0064203320
N0064203420
N0074207720
N0074207820
MGA
1130
MINTEX
NECTO
FD7600A
NK
PAGID
T2151
REMSA
ROADHOUSE
SAFELINE BRAKE PADS
D4214
STOP
573465S
TEXTAR
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
eicher
101223249
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
45 vehicles
A-CLASS
2013 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A-SARJA (W176) AMG A 45 4-matic (176.052) | 2015-07 - 2018-05 | 280 | 381 | 1991 | |
| A-SARJA (W176) A 45 AMG 4-matic (176.052) | 2013-06 - 2018-05 | 265 | 360 | 1991 |
CLA
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLA Coupe (C117) AMG CLA 45 4-matic (117.352) | 2015-07 - 2019-03 | 280 | 381 | 1991 | |
| CLA Shooting Brake (X117) AMG CLA 45 4-matic (117.952) | 2015-07 - 2019-03 | 280 | 381 | 1991 | |
| CLA Coupe (C117) CLA 45 AMG 4-matic (117.352) | 2013-07 - 2019-03 | 265 | 360 | 1991 | |
| CLA Shooting Brake (X117) CLA 45 AMG 4-matic (117.952) | 2015-01 - 2015-07 | 265 | 360 | 1991 |
GL-CLASS
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X166) GL 350 CDI / BlueTEC 4-matic (166.824) | 2012-07 - 2015-10 | 183 | 2987 | ||
| GL-SARJA (X166) GL 500 4-matic (166.873) | 2014-07 - 2015-10 | 300 | 4663 | ||
| GL-SARJA (X166) GL 400 4-matic (166.856) | 2013-08 - 2015-10 | 245 | 333 | 2996 | |
| GL-SARJA (X166) GL 500 4-matic (166.873) | 2012-07 - 2015-10 | 320 | 435 | 4663 | |
| GL-SARJA (X166) GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) | 2012-07 - 2015-10 | 190 | 258 | 2987 |
GLA-CLASS
2014 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLA-SARJA (X156) AMG GLA 45 4-matic (156.952) | 2015-07 - 2019-06 | 280 | 381 | 1991 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 45 AMG 4-matic (156.952) | 2014-03 - 2019-06 | 265 | 360 | 1991 |
GLE
2015 - 2019
GLS
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLS (X166) 350 d 4-matic (166.824) | 2015-11 - 2019-04 | 190 | 258 | 2987 | |
| GLS (X166) 400 4-matic (166.856) | 2015-11 - 2019-04 | 245 | 333 | 2996 | |
| GLS (X166) 500 4-matic (166.873) | 2015-11 - 2019-04 | 335 | 456 | 4663 |
M-CLASS
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M-SARJA (W166) ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) | 2011-06 - 2015-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| M-SARJA (W166) ML 350 4-matic (166.057) | 2011-06 - 2015-12 | 225 | 306 | 3498 | |
| M-SARJA (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024, 166.023) | 2011-06 - 2015-02 | 190 | 258 | 2987 | |
| M-SARJA (W166) ML 500 4-matic (166.073) | 2012-02 - 2015-02 | 300 | 408 | 4663 | |
| M-SARJA (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074) | 2011-11 - 2015-02 | 410 | 558 | 5461 | |
| M-SARJA (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074) | 2011-11 - 2015-02 | 386 | 525 | 5461 | |
| M-SARJA (W166) ML 400 4-matic (166.056) | 2013-08 - 2015-02 | 245 | 333 | 2996 |
SLC
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLC (R172) AMG SLC 43 (172.466) | 2016-01 - ... | 270 | 367 | 2996 | |
| SLC (R172) AMG SLC 43 (172.466) | 2018-06 - ... | 287 | 2996 |
Alternatives
€26,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä