Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 57 | mm |
| Leveys | 146.5 | mm |
| Paksuus | 17.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Advics |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 24337 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Paino | 1.435 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.8 cm |
| Käyttönumerot | 24337 |
Shipping Details
| Weight | 1.658 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€38.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1592
PD3231
ATE
ATE-ZA
ATE1085
BENDIX
572569
572569B
572601
572798
BENDIX Braking
BPD1185
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
DELPHI
DON
PCP1134
DURON
DBP374136
FMSI-VERBAND
8331-D1211
FTE
GALFER
B1.G102-0994.2
B1G102-09942
GIRLING
6134249
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
181762
INTERBRAKE
DP41592
JAPANPARTS
PA-230MK
JURATEK
JCP4136
JURID
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201580
363700201581
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MGA
836
MINTEX
NECTO
FD7380A
NIPPARTS
NK
National
NP2722
OPTIMAL
12312
BP-12312
PAGID
T1581
REMSA
SAFELINE BRAKE PADS
D3652
STOP
572569S
TEXTAR
TOYOTA
04465 42140
04465 42180
04465-42180
0446502230
0446542140
0446542150
0446542170
0446542180
0446542190
04465YZZDY
TRUSTING
764.0
7640
TRW
VALEO
WAGNER
WBP24337A
WD1211
WOKING
P13343.00
ZIMMERMANN
eicher
101820759
fri.tech.
764.0
Fit Vehicles
LEXUS
4 vehicles
NX
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NX (_Z1_) 300 (AGZ10_, AGZ10R) | 2017-09 - ... | 175 | 1998 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15) | 2018-11 - ... | 147 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 300h (AYZ10_, AYZ10R) | 2014-11 - ... | 145 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15, AYZ15_, AYZ15R) | 2014-07 - ... | 145 | 2494 |
TOYOTA
46 vehicles
AURIS
2010 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS StW (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_) | 2013-07 - 2015-04 | 91 | 124 | 1998 | |
| AURIS StW (_E18_) 1.6 (ZRE185_) | 2013-07 - 2018-12 | 97 | 132 | 1598 | |
| AURIS VAN Umpimalli/viistoperä (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_) | 2013-03 - 2018-12 | 66 | 1364 | ||
| AURIS StW (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_) | 2013-07 - 2018-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| AURIS StW (_E18_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_) | 2013-07 - 2018-12 | 73 | 99 | 1329 | |
| AURIS StW (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R, ZWE186H) | 2013-07 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R) | 2010-09 - 2012-09 | 100 | 99 | 1798 | |
| AURIS (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R) | 2012-10 - 2018-12 | 100 | 99 | 1798 |
MARK
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MARK X ZIO I (_A1_) 3.5 (GGA10) | 2007-09 - ... | 206 | 3456 |
MATRIX
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MATRIX (_E14_) 1.8 (ZRE142_) | 2008-01 - 2014-05 | 97 | 1797 | ||
| MATRIX (_E14_) 2.4 4WD (AZE144) | 2009-01 - 2010-12 | 117 | 2362 | ||
| MATRIX (_E14_) 2.4 (AZE14_) | 2008-01 - 2014-05 | 117 | 2362 |
MIRAI
2014 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MIRAI (JPD1_) FCV (JPD10_) | 2014-12 - 2020-05 | 113 | 154 |
PRIUS
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS PLUS VAN (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40) | 2014-11 - ... | 100 | 1798 | ||
| PRIUS PLUS (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) | 2011-05 - ... | 100 | 99 | 1798 |
RAV
2005 - 2019
Alternatives
€30,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä