Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 57.8 | mm |
| Korkeus 1 | 64.5 | mm |
| Leveys | 155.2 | mm |
| Paksuus 1 | 18 | mm |
| Paksuus | 18.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| WVA-numero | 24538 |
| WVA-numero | 24539 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Paino | 1.71 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Käyttönumerot | 24538, 24539 |
Shipping Details
| Weight | 1.8 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€37.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1525
PD3092
ATE-ZA
ATE1131
BENDIX
573192
573192B
BENDIX Braking
BPD1006
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
P 61 083
P61083N
Brake ENGINEERING
PA1686
CHAMPION
CITROËN
1611838580
1617272980
1623816280
1647862480
4253 61
425361
4254 12
4254 13
4254 25
4254 C0
425412
425413
425425
4254C0
E172295
CITROËN (DF-PSA)
425425
4254C0
DELPHI
DON
PCP1037
DS
1611838580
1617272980
1647862480
425425
4254C0
E172295
DURON
DBP341971
FEBI BILSTEIN
FMSI-VERBAND
8942-D1717
FTE
GALFER
B1.G102-0790.2
B1G102-07902
GIRLING
6116902
HELLA PAGID
8DB 355 013-341
T1701
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
181852
INTERBRAKE
DP41525
JAPANPARTS
JURATEK
JCP1971
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201701
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MGA
868
MINTEX
NECTO
FD7296A
NK
National
NP2090
OPTIMAL
12342
BP-12342
PAGID
T1701
PEUGEOT
1617272980
1623816280
1647862480
4253 61
425361
4254 12
425412
425425
4353 61
435361
E172295
ROADHOUSE
STOP
573192S
TEXTAR
2453801
TX0834
TRUSTING
816.0
8160
TRW
WAGNER
WBP24538A
WOKING
P13483.00
ZIMMERMANN
eicher
101545709
fri.tech.
816.0
Fit Vehicles
CITROËN
69 vehicles
BERLINGO
2008 - ...
C4
2006 - ...
DS4
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 115 | 2014-07 - 2015-07 | 85 | 115 | 1560 | |
| DS4 (NX_) 1.6 VTi 120 | 2011-04 - 2015-07 | 88 | 120 | 1598 | |
| DS4 (NX_) 1.6 HDi 90 | 2011-05 - 2015-07 | 68 | 92 | 1560 | |
| DS4 (NX_) 1.2 THP 130 | 2014-07 - 2015-07 | 96 | 130 | 1199 | |
| DS4 (NX_) 1.6 HDi 115 | 2012-08 - 2015-07 | 84 | 114 | 1560 | |
| DS4 (NX_) 1.6 HDi 110 | 2011-04 - 2015-07 | 82 | 112 | 1560 | |
| DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 120 | 2014-07 - 2015-07 | 88 | 120 | 1560 |
DS5
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS5 1.6 HDi 115 | 2012-06 - 2015-07 | 84 | 114 | 1560 |
DS
5 vehicles
DS
2015 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 115 | 2015-06 - 2018-12 | 85 | 1560 | ||
| DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115 | 2015-07 - 2018-12 | 85 | 1560 | ||
| DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM) | 2015-07 - 2018-12 | 96 | 130 | 1199 | |
| DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100 | 2016-04 - 2018-12 | 73 | 99 | 1560 | |
| DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 | 2015-07 - 2018-12 | 88 | 120 | 1560 |
PEUGEOT
45 vehicles
5008
2009 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5008 I Van (0U_) HDi (0U9HR8) | 2010-08 - 2017-03 | 82 | 1560 | ||
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi | 2013-03 - 2017-03 | 84 | 114 | 1560 | |
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi | 2010-08 - 2017-03 | 82 | 112 | 1560 | |
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi | 2009-09 - 2017-03 | 80 | 110 | 1560 | |
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V | 2009-09 - 2017-03 | 88 | 120 | 1598 |
PARTNER
1996 - ...
Alternatives
€26,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä