Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 79.1 | mm |
| Leveys | 193.2 | mm |
| Paksuus | 20.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI369 |
| WVA-numero | 23791 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Paino | 3.07 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 21.2 cm |
| Pakkausleveys | 16.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.6 cm |
| Käyttönumerot | 23791 |
Shipping Details
| Weight | 3.16 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€81.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
JAGUAR
ROLLS-ROYCE
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1353
PAD1742
PAD1757
PD3575
ATE-ZA
ATE1119
BENDIX
571993
573150
573150B
BENDIX Braking
BPD2047
BPD2129
BLUE PRINT
BMW
34 11 2 284 065
34 11 6 763 652
34110300361
34112283365
34112284065
34112339272
34116763652
34116764312
34116768287
34116770575
34116774258
BORG & BECK
BBP2264
BBP2828
BOSCH
0 986 494 349
0 986 TB2 847
Brake ENGINEERING
PA1752
CHAMPION
COMLINE
ADB06093
ADB26093
CBP06093
CBP26093
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FTE
GALFER
B1.G102-0746.2
B1G102-07462
GIRLING
6115582
6119632
6120262
HELLA PAGID
8DB 355 006-551
T1550
ICER
181973
INTERBRAKE
DP41353
JAGUAR
C2D3801
JAPANPARTS
PA-0122MK
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201550
METELLI
22-0772-0
2207720
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
1097
NECTO
FD7240A
NK
National
NP2706
OPTIMAL
12500
BP-12500
PAGID
T1550
T1618
QH Benelux
7581
REMSA
ROADHOUSE
ROLLS-ROYCE
34110300361
34116763652
34116764312
SAFELINE BRAKE PADS
D3829
STOP
573150S
TRUSTING
788.0
7880
VALEO
WAGNER
WBP23791A
WOKING
P8583.10
ZIMMERMANN
eicher
101110449
fri.tech.
788.0
Fit Vehicles
BMW
20 vehicles
5
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 Touring (E61) 535 d | 2004-09 - 2010-12 | 200 | 272 | 2993 | |
| 5 Touring (E61) 535 d | 2007-01 - 2010-12 | 210 | 286 | 2993 | |
| 5 (E60) 535 d | 2004-09 - 2010-03 | 200 | 272 | 2993 | |
| 5 (E60) 535 d | 2007-01 - 2010-03 | 210 | 286 | 2993 | |
| 5 Touring (E61) 550 i | 2005-07 - 2010-12 | 270 | 367 | 4799 | |
| 5 Touring (E61) M5 | 2007-02 - 2010-12 | 373 | 507 | 4999 | |
| 5 (E60) 540 i | 2007-03 - 2009-12 | 225 | 306 | 4000 | |
| 5 (E60) 550 i | 2005-09 - 2009-12 | 270 | 367 | 4799 | |
| 5 (E60) M5 | 2004-09 - 2009-12 | 373 | 507 | 4999 | |
| 5 (E60) 540 i | 2005-09 - 2007-02 | 220 | 4000 |
6
2005 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 (E63) 635 d | 2007-07 - 2010-07 | 210 | 286 | 2993 | |
| 6 (E63) 650 i | 2005-09 - 2010-08 | 270 | 367 | 4799 | |
| 6 (E63) M | 2005-09 - 2010-07 | 373 | 507 | 4999 | |
| 6 Cabriolet (E64) 635 d | 2007-07 - 2010-07 | 210 | 286 | 2993 | |
| 6 Cabriolet (E64) M6 | 2006-09 - 2010-08 | 373 | 507 | 4999 | |
| 6 Cabriolet (E64) 650 i | 2005-09 - 2010-08 | 270 | 367 | 4799 |
7
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 (E65, E66, E67) 745 d | 2005-07 - 2008-07 | 242 | 329 | 4423 | |
| 7 (E65, E66, E67) 745 d | 2005-03 - 2005-08 | 220 | 300 | 4423 | |
| 7 (E65, E66, E67) 750 i, Li | 2005-03 - 2008-08 | 270 | 367 | 4799 | |
| 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li | 2003-01 - 2008-08 | 327 | 445 | 5972 |
JAGUAR
21 vehicles
F-TYPE
2012 - ...
ROLLS-ROYCE
3 vehicles
PHANTOM
2003 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PHANTOM VII (RR1) V12 | 2003-01 - 2017-07 | 338 | 460 | 6749 | |
| PHANTOM VII Coupe (RR3) 6.75 V12 | 2008-06 - 2017-07 | 338 | 460 | 6749 | |
| PHANTOM VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V12 | 2007-06 - 2017-07 | 338 | 460 | 6749 |
Alternatives
€42,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä