Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 77.2 | mm |
| Leveys | 131.8 | mm |
| Paksuus | 15.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 23092 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Sis. kulumisenilmaisimen |
| Paino | 2.24 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 15.8 cm |
| Pakkausleveys | 9 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.8 cm |
| Käyttönumerot | 23092 |
Shipping Details
| Weight | 2.28 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€46.95
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
77363545
77366389
APEC
PAD1536
PAD1747
ATE-ZA
ATE1096
BENDIX
571952
573322
573322B
BENDIX Braking
BPD2036
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2261
BOSCH
0 986 424 577
0 986 TB2 772
Brake ENGINEERING
PA1684
CHAMPION
DELPHI
DURON
DBP231794
FIAT
77363545
77365266
77366389
FTE
GALFER
20731
GIRLING
6116459
6116489
6118719
HELLA PAGID
T1883
HP (ZEBRA)
2974
ICER
181730
INTERBRAKE
DP11334
JAPANPARTS
JURATEK
JCP1334
JURID
LANCIA
77365266
LPR
MGA
755
MINTEX
NECTO
FD7200A
NK
OPTIMAL
12214
PAGID
T1883
REMSA
66652
SAFELINE BRAKE PADS
D3263
D3821
STOP
573322S
TRUSTING
297.4
WAGNER
WBP23092B
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
48 vehicles
159
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B) | 2005-09 - 2011-11 | 147 | 200 | 2387 | |
| 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2) | 2007-05 - 2011-11 | 154 | 210 | 2387 | |
| 159 (939_) 3.2 JTS (939AXG2B) | 2008-01 - 2011-11 | 191 | 260 | 3195 | |
| 159 (939_) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22) | 2005-12 - 2011-11 | 191 | 260 | 3195 | |
| 159 Sportwagon (939_) 1.8 TBi (939BXN1B) | 2009-07 - 2011-11 | 147 | 200 | 1742 | |
| 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS (939BXH1B) | 2008-02 - 2011-11 | 191 | 260 | 3195 | |
| 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22) | 2006-03 - 2011-11 | 191 | 260 | 3195 | |
| 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12) | 2006-03 - 2011-11 | 147 | 200 | 2387 | |
| 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B) | 2007-05 - 2012-12 | 154 | 210 | 2387 | |
| 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B) | 2007-05 - 2011-11 | 154 | 210 | 2387 | |
| 159 (939_) 1.8 TBi (939.AXN1B) | 2009-05 - 2012-12 | 147 | 200 | 1742 | |
| 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD) | 2007-07 - 2011-11 | 154 | 210 | 2387 |
BRERA
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXD12) | 2006-01 - 2011-03 | 147 | 200 | 2387 | |
| BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B) | 2007-05 - 2011-03 | 154 | 210 | 2387 | |
| BRERA (939_) 3.2 JTS (939DXG2B, 939DXG1B) | 2008-03 - 2010-06 | 191 | 260 | 3195 | |
| BRERA (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22) | 2006-01 - 2011-05 | 191 | 260 | 3195 | |
| BRERA (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2010-06 | 147 | 200 | 1742 |
GIULIETTA
2010 - 2020
SPIDER
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPIDER (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2011-03 | 147 | 200 | 1742 | |
| SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12) | 2006-03 - 2011-03 | 147 | 200 | 2387 | |
| SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939DXM1B, 939EXM1B) | 2008-03 - 2011-03 | 154 | 210 | 2387 | |
| SPIDER (939_) 3.2 JTS (939EXG2B) | 2008-03 - 2011-03 | 191 | 260 | 3195 | |
| SPIDER (939_) 3.2 JTS Q4 (939EXG2B, 939EXG22) | 2006-03 - 2011-03 | 191 | 260 | 3195 |
LANCIA
1 vehicles
DELTA
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 |
Alternatives
€40,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä