Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 70.1 | mm |
| Korkeus 1 | 76 | mm |
| Leveys | 155.1 | mm |
| Leveys 1 | 156.3 | mm |
| Paksuus | 20.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Määrätty kiertosuunta | |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI289 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI300 |
| WVA-numero | 23832 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 2 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.6 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.2 cm |
| Käyttönumerot | 23832 |
Shipping Details
| Weight | 2.12 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | South Africa |
€37.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
ACDelco
AC694281D
APEC
PAD1348
PD3037
PD3078
ASHIKA
ATE-ZA
ATE962
BENDIX
571975
571989
573153
573153B
573159
573160
BENDIX Braking
BPD1639
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP1612
BOSCH
Brake ENGINEERING
PA1593
CHAMPION
DELPHI
DON
PCP1015
DURON
DBP251640
FERODO
FDB1640W
FTE
9001006
BL1833A2
GALFER
B1.G102-0765.2
B1G102-07652
GIRLING
6115622
6116682
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
INTERBRAKE
DP11295
DP11640
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP1640
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201225
METZGER AUTOTEILE
MGA
715
MINTEX
NECTO
FD7120A
FD7120N
NK
National
NP2005
OPEL
1605080
1605099
1605177
1605252
1605264
1605456
1605992
1605998
93176115
93176429
93181189
93186713
93189698
93192578
95514416
95516194
OPTIMAL
12174
BP-12174
PAGID
T1225
T4171
REMSA
ROULUNDS RUBBER
694281
SAFELINE BRAKE PADS
D3484
STOP
573153S
TRUSTING
555.0
5550
TRW
VAUXHALL
93176115
93176429
93181189
93186713
93189698
93192578
95514416
95516194
WAGNER
WBP23832A
WOKING
P11363.02
ZIMMERMANN
eicher
101720229
101725409
fri.tech.
555.0
Fit Vehicles
OPEL
178 vehicles
ADAM
2014 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 S | 2014-11 - 2019-05 | 110 | 150 | 1364 |
ASTRA
2004 - ...
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2005-04 - ... | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2005-04 - 2011-01 | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 CDTI 16V | 2004-07 - 2011-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
CORSA
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA C Umpimalli/viistoperä (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) | 2003-08 - 2012-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) | 2003-06 - 2009-12 | 74 | 100 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) | 2015-03 - ... | 110 | 150 | 1364 |
MERIVA
2003 - 2017
ZAFIRA
2005 - 2015
VAUXHALL
3 vehicles
ASTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk V (H) StW (A04) 1.3 CDTi (L35) | 2004-08 - 2009-03 | 66 | 90 | 1248 |
COMBO
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V | 2006-07 - 2012-02 | 55 | 1248 | ||
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
Alternatives
€66,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä