Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 51.4 | mm |
| Leveys | 132 | mm |
| Paksuus | 17 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| Kiinnikkeitä | 8 |
| WVA-numero | 23225 |
| WVA-numero | 23226 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 1.4 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 14.8 cm |
| Pakkausleveys | 10.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.4 cm |
| Pinnaruuvien määrä | 2 |
| Käyttönumerot | 23225, 23226 |
Shipping Details
| Weight | 1.332 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€28.84
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ACDelco
AC783481D
APEC
PAD1173
PAD1221
PD3052
ASHIKA
ATE-ZA
ATE861
BARUM
BA2210
BENDIX
571215
573011
573011B
BENDIX Braking
BPD1070
BLUE PRINT
BOSCH
0 986 424 527
0 986 424 528
0 986 494 340
0 986 494 510
0 986 494 625
0 986 495 280
0 986 AB1 118
0 986 TB2 380
0 986 TB2 381
F 03A 150 019
Brake ENGINEERING
PA1318
PA1476
CHAMPION
COMLINE
ADB31135
CBP31135
DELPHI
DON
PCP1033
DURON
DBP251424
FMSI-VERBAND
7939-D1739
8290-D1176
FTE
9001019
BL1739B2
GALFER
B1.G102-0545.2
B1G102-05452
GIRLING
6115701
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
7326
ICER
181353
INTERBRAKE
DP11424
JAPKO
JURATEK
JCP1424
JURID
LPR
MAGNETI MARELLI
363700205128
METZGER AUTOTEILE
MGA
488
647
MINTEX
MOTAQUIP
VXL1014
NECTO
FD6960A
FD6960N
NK
National
NP2001
OPEL
1605 964
1605081
1605085
1605092
1605316
1605964
1605974
9200108
93172261
93176114
93176117
93184269
93370275
95519746
OPTIMAL
PAGID
T5128
ROULUNDS RUBBER
783481
SAFELINE BRAKE PADS
D3445
D3459
STOP
573011S
TRUSTING
349.0
3490
UNIPART
GBP1325AF
VAUXHALL
9200108
93172261
93176114
93176117
93184269
95519746
WAGNER
WBP23225A
WX1176
WOKING
P6743.02
P6743.12
ZIMMERMANN
eicher
101720039
fri.tech.
349.0
Fit Vehicles
OPEL
36 vehicles
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
CORSA
2000 - 2012
MERIVA
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.6 (E75) | 2003-05 - 2010-05 | 64 | 87 | 1598 |
TIGRA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 51 | 69 | 1248 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 92 | 125 | 1796 |
VAUXHALL
3 vehicles
COMBO
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V | 2006-07 - 2012-02 | 55 | 1248 | ||
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
CORSA
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Mk II (C) (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) | 2003-06 - 2006-10 | 66 | 1364 |
Alternatives
€23,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä