Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 1.41 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.389 Kg |
| Weight Volumetric | 2.084 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€88.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
LANCIA
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
71741228
8794664
93807934
ATE
010109
010119
03.2120-2242.3
03.2120-2762.3
BENDIX
132077B
1422500
BOSCH
0 204 122 182
0204116190
0204122182
Brake ENGINEERING
MC1422BE
CIFAM
DELPHI
FIAT
0000008794664
0000093807934
0008794664
FORD
1631045
3C112078BB
3C112078BC
3C112078BD
4041433
4041434
4060852
4060853
4066822
4087461
4419593
4419596
4447739
4519464
6077509
D74VB2078AC
YC152078AD
YC152078BD
YC152078EA
YC152078FA
YC152078FB
IVECO
0000008796958
503473186
8796934
8796958
93807671
LANCIA
0000008794664
0000093807934
0008794664
LPR
NK
821006
TRUSTING
PF030
PF138
VILLAR
6213048
fri.tech.
PF030
PF138
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
64 vehicles
33
1983 - 1994
ALFASUD
1979 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALFASUD Sprint (902_) 1.7 (902C2E) | 1987-03 - 1989-12 | 87 | 118 | 1712 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902A) | 1979-07 - 1989-12 | 63 | 85 | 1351 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.7 i.e. (902C2D) | 1987-10 - 1989-12 | 77 | 105 | 1712 |
Alternatives
€69,61
Lähetys 28 business days
€53,35
Lähetys 28 business days