Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 25.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 1.26 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.252 Kg |
| Weight Volumetric | 1.878 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€132.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
0000005972813
0007563845
0060806216
0060808815
51783802
5972813
71736950
APEC
MCY134
ATE
010206
03.2125-1902.3
BENDIX
132405B
154405B
BORG & BECK
BBM4365
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
MC1478BE
DELPHI
LM40025
FIAT
46784455
60816986
FTE
H25911301
H2591301
GIRLING
4008101
4008418
HELLA PAGID
LANCIA
46784455
60816986
LPR
MERCEDES-BENZ
0044302801
NK
TEXTAR
33054000
TRW
VILLAR
6212844
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
65 vehicles
G-CLASS
1979 - 2000
T1
1977 - 1996
MULTICAR
2 vehicles
M26
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M26 2,5 | 1994-09 - 1995-12 | 62 | 84 | 2499 | |
| M26 2,8 | 1996-01 - 2002-12 | 78 | 106 | 2799 |
PUCH
6 vehicles
G-MODELL
1979 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-MODELL (W460) 230 G (460.230, 460.231) | 1979-03 - 1985-08 | 75 | 102 | 2307 | |
| G-MODELL (W460) 230 GE (460.238, 460.239) | 1979-03 - 1991-12 | 92 | 125 | 2299 | |
| G-MODELL (W460) 240 GD (460.330, 460.331) | 1979-03 - 1987-09 | 53 | 72 | 2399 | |
| G-MODELL (W460) 250 GD (460.337, 460.338) | 1987-10 - 1991-12 | 62 | 84 | 2497 | |
| G-MODELL (W460) 280 GE (460.232, 460.233) | 1986-01 - 1991-12 | 110 | 150 | 2746 | |
| G-MODELL (W460) 300 GD (460.332, 460.333) | 1979-09 - 1991-12 | 65 | 88 | 2998 |
Alternatives
€47,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€212,23
Lähetys 28 business days
€193,40
Lähetys 28 business days