Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | DELCO |
| Materiaali | Valurauta |
| OE-numerolle | 558071 |
| Paino | 1 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.948 Kg |
| Weight Volumetric | 1.422 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
ATE
24.2120-1712.3
27.2100-0732.3
BENDIX
132120B
3613042
BOSCH
0 986 480 118
0986480118
BREMBO
Brake ENGINEERING
MC1415BE
CIFAM
DELPHI
LM50039
LM50048
FTE
H20903901
GIRLING
4005193
LPR
METELLI
NK
823630
QH Benelux
200 905
TRUSTING
PF164
TRW
32967477
PMF193
UNIPART
GMC843
fri.tech.
PF164
Fit Vehicles
OPEL
71 vehicles
ASCONA
1981 - 1988
KADETT
1984 - 1992
VAUXHALL
9 vehicles
CAVALIER
1981 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1986-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.3 S | 1981-09 - 1988-08 | 55 | 75 | 1297 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.6 S | 1981-09 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.3 S | 1981-09 - 1988-08 | 55 | 75 | 1297 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.6 S | 1981-09 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.3 S | 1981-09 - 1988-08 | 55 | 75 | 1297 | |
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.6 | 1983-10 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 |
Alternatives
€50,29
Lähetys 28 business days
€33,97
Lähetys 28 business days
€33,26
Lähetys 28 business days