Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bosch |
| Kierremitta | 10 x 1 (1) |
| Kierremitta | 12 x 1 (1) |
| Materiaali | Alumiini |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.622 Kg |
| Weight Volumetric | 0.933 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€130.07
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
DACIA
DAIMLER
MERCEDES-BENZ
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BENDIX
133175B
BMW
1151346
BOSCH
986480852
BREMBO
CIFAM
DACIA
6001547858
6001548946
6001551029
DAIMLER
0004286635
0004288035
DELPHI
FTE
GIRLING
4005573
JURID
133175J
LPR
MERCEDES-BENZ
A1428953500
A2013201672
METELLI
MGA
MC3096
RENAULT
6001547858
6001548946
6001551029
TEXTAR
33020100
TRW
Fit Vehicles
DACIA
20 vehicles
LOGAN
2004 - ...
RENAULT
12 vehicles
LOGAN
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGAN I StW (KS_) 1.4 | 2007-10 - ... | 55 | 75 | 1390 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2008-02 - 2015-06 | 63 | 86 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2007-04 - ... | 50 | 68 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.6 | 2007-04 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) | 2007-04 - ... | 77 | 105 | 1598 | |
| LOGAN I (LS_) 1.4 | 2004-09 - ... | 55 | 75 | 1390 | |
| LOGAN I (LS_) 1.5 dCi | 2008-02 - 2015-06 | 63 | 86 | 1461 | |
| LOGAN I (LS_) 1.5 dCi | 2007-04 - ... | 50 | 68 | 1461 | |
| LOGAN I (LS_) 1.6 | 2004-09 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... | 2007-04 - 2013-10 | 77 | 105 | 1598 | |
| LOGAN I (LS_) 1.5 dCi | 2006-04 - 2013-10 | 48 | 65 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) | 2011-06 - 2015-06 | 66 | 90 | 1461 |
Alternatives
€41,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,28
Lähetys 28 business days
€32,12
Lähetys 28 business days