Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | DELCO |
| Kierremitta | 10 x 1 (2) |
| Materiaali | Alumiini |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.426 Kg |
| Weight Volumetric | 0.639 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€75.56
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
INFINITI
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
APEC
MCY330
BENDIX
133148B
BORG & BECK
BBM4570
BREMBO
CHEVROLET
3492940
3495609
CIFAM
DELPHI
GENERAL MOTORS
09111643
4403643
4418186
9111643
GIRLING
4005545
INFINITI
4620100Q0G
4620100QAD
JURID
133148J
LPR
METELLI
NISSAN
4620100Q0G
4620100QAD
OPEL
09111643
3492940
3495609
558110
558168
RENAULT
8200256166
8200679271
8671017429
TRW
VAUXHALL
3492940
3495609
Fit Vehicles
CHEVROLET
5 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.0 (19) | 1994-03 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Sedan 1.0 (19, 98) | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 995 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.0 Ethanol | 1999-08 - 2002-07 | 47 | 64 | 996 |
OPEL
28 vehicles
COMBO
1994 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 16V | 1999-08 - 2001-10 | 66 | 1389 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.2 | 1994-07 - 2001-10 | 33 | 45 | 1195 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 | 1994-07 - 2001-10 | 44 | 60 | 1389 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 | 1994-07 - 2001-10 | 60 | 82 | 1389 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.7 D | 1994-07 - 2001-10 | 44 | 60 | 1686 |
CORSA
1993 - 2002
TIGRA
1994 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1994-07 - 2000-12 | 66 | 90 | 1389 | |
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1997-08 - 2000-12 | 63 | 1389 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1997-08 - 1998-08 | 74 | 1598 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1994-07 - 1998-08 | 78 | 106 | 1598 |
Alternatives
€41,13
Lähetys 28 business days
€48,25
Lähetys 28 business days
€49,35
Lähetys 28 business days
€46,52
Lähetys 28 business days