Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 25.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Kierremitta | 10x1 (2) |
| Kierremitta | 12x1 (2) |
| Materiaali | Valurauta |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 25 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.398 Kg |
| Weight Volumetric | 2.097 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€129.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
OPEL
Cross-Reference Numbers
APEC
MCY181
ATE
BORG & BECK
BBM4726
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
MC1291BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GENERAL MOTORS
13267284
562277
562457
GIRLING
4008427
4008468
HELLA PAGID
JURID
133219J
LANCIA
0000007662724
480672
71736963
LPR
METELLI
MGA
MC3099
OPEL
13251588
TEXTAR
33058600
TRUSTING
PF622
VILLAR
6212351
fri.tech.
PF622
Fit Vehicles
NISSAN
20 vehicles
PRIMASTAR
2001 - ...
OPEL
27 vehicles
VIVARO
2001 - 2014
RENAULT
28 vehicles
TRAFIC
2001 - ...
Alternatives
€47,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€77,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,98
Lähetys 28 business days
TRW ® PML468
Jarrupääsylinteri
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
PML427