Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 22 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | DELCO |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.51 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.1 cm |
| Pakkausleveys | 8.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.538 Kg |
| Weight Volumetric | 0.807 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€96.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
MCY369
ATE
010711
24.2122-1740.3
BENDIX
133026B
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
MC1128BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
4006683
JURID
133026J
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
NK
TEXTAR
33026700
TRUSTING
PF281
TRW
VILLAR
6212624
fri.tech.
PF281
Fit Vehicles
OPEL
36 vehicles
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2005-04 - ... | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2005-04 - 2011-01 | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 CDTI 16V | 2004-07 - 2011-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
CORSA
2000 - 2012
VAUXHALL
1 vehicles
COMBO
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
Alternatives
€42,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,69
Lähetys 28 business days
€121,33
Lähetys 28 business days
€67,62
Lähetys 28 business days