Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
| Korkeus | 64 | mm |
| Ulkoläpimitta | 330 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 18.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.7 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 1 |
| Reikien määrä | 5 |
| parilliset tuotenumerot | DDF3042LC-1 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 8.5 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 35 cm |
| Pakkausleveys | 35 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 8.37 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€98.20
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK3406
BLUE PRINT
BMW
34206883980
34207915320
34216882246
BOSCH
BREMBO
CAR
242.1955
COMLINE
ADC5034VR
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
National
NBD2130
TOYOTA
42431WAA03
TRW
DF8646S
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
BMW
169 vehicles
3
2018 - ...
4
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 Coupe (G22, G82) 430 i | 2020-07 - ... | 190 | 1998 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 430 i xDrive | 2020-07 - ... | 190 | 1998 | ||
| 4 Cabriolet (G23, G83) 430 i | 2020-11 - ... | 190 | 1998 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 430 i xDrive | 2021-07 - ... | 180 | 1998 | ||
| 4 Gran Coupe (G26) 430 i | 2021-07 - ... | 180 | 1998 | ||
| 4 Cabriolet (G23, G83) 430 i | 2021-07 - ... | 180 | 1998 | ||
| 4 Cabriolet (G23, G83) 430 i xDrive | 2021-07 - ... | 180 | 1998 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 430 i | 2021-07 - ... | 180 | 1998 |
5
2016 - ...
6
2017 - ...
7
2016 - 2022
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 (G11, G12) 725 d, Ld | 2016-07 - 2019-02 | 170 | 231 | 1995 | |
| 7 (G11, G12) 730 i, Li | 2019-03 - 2022-06 | 195 | 1998 |
X3
2017 - ...
X4
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X4 (G02, F98) xDrive 20 d Mild-Hybrid | 2020-04 - ... | 120 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 20 d Mild-Hybrid | 2020-04 - ... | 140 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 d | 2018-09 - 2020-06 | 183 | 2993 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 20 d | 2018-04 - 2020-03 | 120 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 25 d | 2018-04 - ... | 155 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 20 i | 2018-04 - ... | 135 | 1998 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 i | 2018-04 - ... | 185 | 1998 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 20 d | 2018-04 - 2020-03 | 140 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 25 d | 2018-04 - ... | 170 | 1995 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 d | 2018-04 - 2020-06 | 195 | 2993 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 183 | 2993 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 210 | 2993 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 30 i Mild Hybrid | 2021-07 - ... | 180 | 1998 | ||
| X4 (G02, F98) xDrive 20 i Mild Hybrid | 2021-08 - ... | 135 | 1998 |
X5
2018 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X5 (G05, F95) xDrive 25 d | 2019-08 - 2023-03 | 155 | 1995 | ||
| X5 Van (G05) xDrive 30 d | 2019-11 - 2023-03 | 195 | 2993 | ||
| X5 (G05, F95) xDrive 25 d | 2019-08 - 2023-03 | 170 | 1995 | ||
| X5 (G05, F95) xDrive 30 d | 2018-08 - 2020-07 | 183 | 2993 | ||
| X5 (G05, F95) xDrive 30 d | 2018-08 - 2020-07 | 195 | 2993 |
Z4
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Z4 Roadster (G29) sDrive 20 i | 2018-11 - ... | 120 | 1998 | ||
| Z4 Roadster (G29) sDrive 20 i | 2018-11 - ... | 145 | 1998 | ||
| Z4 Roadster (G29) sDrive 30 i | 2018-11 - ... | 190 | 1998 |
TOYOTA
3 vehicles
SUPRA
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SUPRA (DB_) 3.0 GR (DB41, DB42, DB43, DB45, DB46) | 2019-03 - ... | 250 | 2998 | ||
| SUPRA (DB_) 2.0 (DB21, DB22, DB23, DB26) | 2019-06 - ... | 190 | 1998 | ||
| SUPRA (DB_) 2.0 (DB82, DB81, DB86) | 2019-06 - ... | 145 | 1998 |
Alternatives
€59,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€104,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€188,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€143,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä