Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 49 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 69 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | jarrulevy kaksiosainen |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 9.2 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 1 |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 7.07 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 33 cm |
| Pakkausleveys | 33 cm |
| Pakkauskorkeus | 10 cm |
Shipping Details
| Weight | 7.124 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€204.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
COMLINE
ADC4075V
AND7257
FEBI BILSTEIN
JURID
MERCEDES-BENZ
National
NBD2049
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
122 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
CLS
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C257) CLS 300 d (257.318) | 2018-04 - ... | 180 | 1950 | ||
| CLS (C257) CLS 220 d (257.314) | 2018-06 - ... | 143 | 1950 | ||
| CLS (C257) CLS 300 d 4-matic (257.319) | 2021-04 - ... | 195 | 1992 |
E-CLASS
2016 - ...
GLC
2019 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLC Coupe (C253) 300 EQ Boost 4-matic (253.384) | 2019-04 - 2023-03 | 190 | 1991 |
Alternatives
€81,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä