Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 12 | mm |
| Korkeus | 46 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 10.3 | mm |
| keskittämisläpimitta | 69 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevytyyppi | jarrulevy kaksiosainen |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 9.2 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 1 |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 5.53 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 33 cm |
| Pakkausleveys | 33 cm |
| Pakkauskorkeus | 10 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.664 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€168.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK3352B
ATE
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
CAR
242.2016
COMLINE
ADC4052
FEBI BILSTEIN
FERODO
DDF2665
JURID
MERCEDES-BENZ
National
NBD2008
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
55 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
Alternatives
€72,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€152,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä