Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 24 | mm |
| Korkeus | 70 | mm |
| Ulkoläpimitta | 298 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 22 | mm |
| keskittämisläpimitta | 101.6 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 127 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | rasvattu |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Paino | 17.09 kg |
| Kiristysmomentti | 130 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 32 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Käyttönumerot | DDF262, DDF262-1 |
| Weight | 15.887 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€124.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 | 1993-09 - 1998-10 | 136 | 3947 | ||
| DISCOVERY I (LJ) 2.0 16 V 4x4 | 1989-06 - 1998-10 | 99 | 135 | 1994 | |
| DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 | 1998-11 - 2004-06 | 102 | 139 | 2495 | |
| DISCOVERY II (L318) 4.0 V8 4x4 | 1998-11 - 2004-06 | 136 | 185 | 3947 | |
| DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 | 1993-06 - 1998-10 | 90 | 122 | 2495 | |
| DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 | 1989-10 - 1998-10 | 83 | 113 | 2495 | |
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG) | 1989-06 - 1994-06 | 113 | 154 | 3531 | |
| DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 | 1993-09 - 1998-10 | 134 | 182 | 3947 | |
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 | 1989-06 - 1994-06 | 122 | 3531 | ||
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 | 1989-11 - 1990-09 | 84 | 3528 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4 | 1986-04 - 1994-07 | 83 | 113 | 2393 | |
| RANGE ROVER I 4.3 Vogue LSE 4x4 | 1992-09 - 1994-07 | 149 | 203 | 4275 | |
| RANGE ROVER I 2.5 TD 4x4 | 1989-10 - 1992-11 | 89 | 2498 | ||
| RANGE ROVER I 2.5 TDi 4x4 | 1992-11 - 1996-04 | 83 | 2495 | ||
| RANGE ROVER I 3.9 Cat 4x4 | 1988-11 - 1994-07 | 127 | 173 | 3947 | |
| RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 4x4 | 1988-11 - 1994-07 | 134 | 182 | 3947 | |
| RANGE ROVER I 3.9 4x4 | 1989-10 - 1994-12 | 136 | 3947 |
Alternatives
€51,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,06
Lähetys 2 business days
€69,19
Lähetys 4 business days
€50,33
Lähetys 28 business days
DELPHI ® BG2612
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG2612C€38,62
Lähetys 28 business days
€45,63
Lähetys 28 business days
€30,68
Lähetys 28 business days
€31,75
Lähetys 28 business days
€60,99
Lähetys 28 business days
€57,97
Lähetys 28 business days
€51,62
Lähetys 28 business days