Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 49 | mm |
| Ulkoläpimitta | 365 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 22 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 10.87 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 39 cm |
| Pakkausleveys | 39 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 10.721 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€121.03
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK2958
SDK6726
BENDIX Braking
BDS1565
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DI957072
COMLINE
ADC1279V
AND6742
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
LAND ROVER
LR033303
LR099038
LR161899
LR189047
LPR
MINTEX
MDC2814C
National
NBD2003
REMSA
TEXTAR
TRW
DF6505S
DF8076S
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
LAND ROVER
74 vehicles
DEFENDER
2019 - ...
DISCOVERY
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DISCOVERY V (L462) D350 MHEV 4x4 | 2024-05 - ... | 257 | 2997 | ||
| DISCOVERY V (L462) D300 MHEV 4x4 | 2020-12 - ... | 221 | 2997 | ||
| DISCOVERY V (L462) P360 MHEV 4x4 | 2020-12 - ... | 265 | 2996 | ||
| DISCOVERY V VAN (L462) 3.0 Sdv6 4x4 | 2018-09 - ... | 225 | 2993 | ||
| DISCOVERY V (L462) 3.0 SDV6 4x4 | 2018-09 - ... | 225 | 2993 |
RANGE
2012 - 2022
Alternatives
€58,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä