Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 18 | mm |
| Korkeus | 22 | mm |
| Ulkoläpimitta | 308 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 15 | mm |
| keskittämisläpimitta | 122.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 148 mm |
| Reikien määrä | 6 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 31 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 12.871 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€126.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK3172
SDK6827
ATE
BENDIX Braking
BDS1758
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DI957094
COMLINE
ADC1269
AND6274
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FORD
1815600
2226521
2527114
BK31-2A315-BD
BK312A315BD
KK312A315BA
KK312A315BB
HELLA PAGID
INTERBRAKE
BD3172
JAPANPARTS
JURID
563139JC
563139JC-1
LPR
MINTEX
NK
National
NBD1855
REMSA
TEXTAR
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
FORD
41 vehicles
TRANSIT
2013 - ...
Alternatives
€59,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä