Premium quality
Article to be discontinued
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 83 | mm |
| Ulkoläpimitta | 315 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 27.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 85 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ruuveilla |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Paino | 22.94 kg |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 31 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.3 cm |
| Käyttönumerot | DDF1891, DDF1891C-1 |
Shipping Details
| Weight | 11.19 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK3806
ATE
BENDIX
521568
521986
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD6052S
BOSCH
BREMBO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
DDF1891
DDF1891-1
GIRLING
6064785
HELLA PAGID
8DD 355 122-492
JAPANPARTS
JURID
LPR
MERCEDES-BENZ
4634210012
MEYLE
015 521 0002
015 521 0002/PD
PUCH
4634210012
4634210112
4634210312
QH Benelux
52290
REMSA
10926109
TRW
DF6478S
DF7283
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
19 vehicles
G-CLASS
1991 - 2015
PUCH
17 vehicles
G-MODELL
1979 - 2001
Alternatives
€73,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€114,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä