Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 255 | mm |
| Pituus 1 | 255 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| Paino | 0.076 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 28 cm |
| Pakkausleveys | 2 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
| Männän halkaisija 1 | 10 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.084 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BENDIX
173268B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH8158
BBH8605
BOSCH
CEF
514529
DELPHI
FTE
HERTH+BUSS JAKOPARTS
LEXUS
9094702G16
9094702H01
LPR
TEXTAR
40223000
TOYOTA
9094702G16
9094702H01
TRW
PHD7206
Fit Vehicles
LEXUS
2 vehicles
GX
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) | 2010-01 - ... | 225 | 4608 | ||
| GX (_J12_) 470 (UZJ120) | 2001-11 - 2009-11 | 199 | 4664 |
TOYOTA
25 vehicles
4
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 (GRN280_) | 2010-01 - ... | 202 | 3956 |
FJ
2005 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) | 2010-01 - 2014-06 | 191 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) | 2006-01 - 2018-01 | 178 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2006-01 - 2011-12 | 178 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2005-06 - 2009-10 | 176 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15) | 2005-06 - 2009-12 | 176 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2010-01 - 2014-06 | 191 | 3956 |
LAND
2002 - ...
Alternatives
€10,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,30
Lähetys 28 business days