Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 280 | mm |
| Pituus 1 | 280 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | F 10X1 |
| Paino | 0.09 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
| Männän halkaisija 1 | 10 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.084 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€25.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKRON-MALÒ
80142
APEC
HOS3604
ATE
BENDIX
172930B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH7286
BBH7288
BOSCH
BROVEX-NELSON
H4927
Brake ENGINEERING
BH778164
CEF
512530
CORTECO
DELPHI
FIRST LINE
FBH7286
FBH7288
GIRLING
9004699
LPR
MAGNETI MARELLI
440019032952
MGA
F5606
NIPPARTS
J3702125
PAGID
70794
PEUGEOT
440250
7901440250
95562739
SAMKO
TOYOTA
9094702834
9094702C16
TRISCAN
TRW
sbs
1330854593
Fit Vehicles
TOYOTA
28 vehicles
GRANVIA
1995 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANVIA (_H2_, _H1_) 3.0 TDi (KCH10) | 1995-08 - 2004-12 | 96 | 2982 |
HIACE
1989 - 2012
Alternatives
€14,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
HERTH+BUSS JAKOPARTS ® J3702123
Jarruletku
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
J3702125