Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 324 | mm |
| Pituus 1 | 324 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | F 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.085 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.089 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€12.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
8965
APEC
HOS3487
ATE
BENDIX
172671B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH6865
BBH7243
BOSCH
BREMBO
CEF
511431
CORTECO
DELPHI
LH6534
LH9174
FTE
GIRLING
9002477
JURID
172671J
LPR
MEYLE
NK
PEUGEOT
486174
96247342
RENAULT
6001007399
7700611612
7700727587
7701349735
TEXTAR
TOYOTA
9008044074
9094702783
9094702921
TRW
PHB477
PHB736
Fit Vehicles
TOYOTA
50 vehicles
COROLLA
1991 - 2007
SIENNA
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIENNA (_L1_) 3.0 (MCL10_, MCL10L) | 1997-08 - 2002-12 | 143 | 2995 | ||
| SIENNA (_L1_) 3.0 (MCL10_, MCL10L) | 1997-08 - 2002-12 | 154 | 2995 |
Alternatives
€9,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,19
Lähetys 2 business days
€12,58
Lähetys 28 business days