Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 358 | mm |
| Pituus 1 | 358 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.073 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 25 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.077 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
8422
BENDIX
171339B
BREMBO
CEF
516879
DELPHI
FIAT
0060765000
1422500
60750098
60750112
60765000
7,05833e13
705819
705833
FORD
547611015F
6581520
GIRLING
9002265
HP (ZEBRA)
BH32074
LANCIA
0000060750112
0060750098
0060750112
0060765000
1422500
60750098
60750112
60765000
7,05833e13
705819
705833
LPR
MGA
F5879
NK
PEUGEOT
95496631
95595193
9559519380
955959380
PEX
32.074
TEXTAR
40038400
VILLAR
6184317
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
65 vehicles
33
1983 - 1994
ALFASUD
1979 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALFASUD Sprint (902_) 1.7 (902C2E) | 1987-03 - 1989-12 | 87 | 118 | 1712 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902A) | 1979-07 - 1989-12 | 63 | 85 | 1351 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902C) | 1982-03 - 1988-12 | 77 | 105 | 1490 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A5) | 1979-07 - 1987-01 | 70 | 95 | 1490 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902A5C, 902A5B) | 1980-01 - 1989-12 | 75 | 102 | 1490 | |
| ALFASUD Sprint (902_) 1.7 i.e. (902C2D) | 1987-10 - 1989-12 | 77 | 105 | 1712 |
Alternatives
TRW ® PHB218
Jarruletku
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
PHB265€7,38
Lähetys 28 business days