Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 465 | mm |
| Pituus 1 | 465 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.103 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.114 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€33.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
APEC
HOS3858
BENDIX
173229B
BORG & BECK
BBH7965
BBH8492
BOSCH
BREMBO
CEF
512851
CORTECO
DELPHI
FTE
LPR
MGA
F6941
NK
RENAULT
460117576R
TEXTAR
40216400
TRW
PHNPI3880
Fit Vehicles
RENAULT
39 vehicles
LAGUNA
2007 - 2015
LATITUDE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B) | 2011-02 - ... | 103 | 140 | 1997 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) | 2011-02 - ... | 110 | 150 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y, L734) | 2011-05 - ... | 127 | 173 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) | 2011-02 - ... | 177 | 241 | 2998 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 130 | 2013-12 - ... | 96 | 131 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R, L731) | 2010-07 - ... | 81 | 110 | 1461 |
Alternatives
€12,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,66
Lähetys 28 business days