Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 504 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.124 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 23 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.12 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€14.55
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
8915
APEC
HOS3657
ATE
BENDIX
172541B
BORG & BECK
BBH6731
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778167
CEF
511992
CORTECO
DELPHI
FIAT
46738613
51927887
FTE
GIRLING
9002409
JURID
172541J
LANCIA
0000009938829
0000009946385
1421519
9938829
9946385
LPR
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
F5342
NK
PEUGEOT
460183
460188
99388259
ZF09937665
QH Benelux
BH10863
TEXTAR
40079500
TRW
VILLAR
6184740
Fit Vehicles
FIAT
27 vehicles
DOBLO
2001 - ...
STRADA
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 1999-06 - 2006-12 | 54 | 73 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 2003-04 - ... | 44 | 60 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.3 D Multijet | 2006-05 - ... | 62 | 85 | 1248 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.3 D Multijet (278AYR1A) | 2010-10 - ... | 70 | 95 | 1248 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.7 TD | 1999-06 - 2006-12 | 51 | 69 | 1698 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 D | 2000-12 - ... | 46 | 63 | 1910 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 JTD | 2003-04 - ... | 59 | 80 | 1910 |
Alternatives
€9,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä