Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 515 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | F 10X1 |
| Paino | 0.123 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 25 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
| Männän halkaisija 1 | 10 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.124 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€20.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
OPEL
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
8953
APEC
HOS3341
BENDIX
172434B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH6750
BBH7351
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH770480
CEF
511844
CORTECO
DELPHI
FTE
GIRLING
9004406
HERTH+BUSS JAKOPARTS
LANCIA
0000055261310
55183442
55261310
LPR
METZGER AUTOTEILE
MGA
F6844
NK
OPEL
679055
PEX
58.912
QH Benelux
BH10769
TEXTAR
TRW
VILLAR
6184709
Fit Vehicles
TOYOTA
31 vehicles
AVENSIS
1997 - 2003
VERSO
2001 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 D (CLM20_, CLM20R) | 2001-08 - 2005-08 | 85 | 116 | 1995 | |
| AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) | 2001-08 - 2009-11 | 110 | 150 | 1998 |
Alternatives
€19,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,64
Lähetys 2 business days
€15,31
Lähetys 28 business days