Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 358 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.104 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 16 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.116 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€18.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
80211
APEC
HOS3003
HOS3789
ATE
BENDIX
172624B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH7133
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778649
CEF
512187
CORTECO
DACIA
306201940R
DELPHI
FORD
1031915
1034740
1070850
1070855
1075776
1079485
1689223
1715642
1838043
FTE
GIRLING
9002441
JURID
172624J
LPR
MAZDA
1E0016540
1E0016540A
1E0116540
1E0116540A
1E0116540B
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
F5431
NK
OPEL
4403662
4418188
9111662
93192670
TEXTAR
TRW
VAUXHALL
9111662
93192670
Fit Vehicles
NISSAN
21 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
OPEL
16 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
31 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€14,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä