Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 35 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Perrot |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 230 mm |
| Tarkistuskilpi | E190R01440/140 |
| Paino | 2.198 kg |
| Pakkauspituus | 21.8 cm |
| Pakkausleveys | 19.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.12 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€53.35
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
SHU640
BENDIX
610422
BREMBO
FEBI BILSTEIN
GIRLING
5184349
LPR
MERCEDES-BENZ
000 420 79 20
0004207920
601 430 06 22
6014300622
601430062282
A601430062204
METELLI
53-0238
MGA
M806
NECTO
N1667
NK
TRUSTING
052.125
TRW
fri.tech.
1052.125
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
31 vehicles
G-CLASS
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-SARJA (W461) G 270 CDI | 2003-01 - 2006-12 | 115 | 156 | 2685 |
HENSCHEL
1973 - 1977
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HENSCHEL 2-t 206 D 2.2 | 1973-02 - 1977-12 | 44 | 60 | 2200 | |
| HENSCHEL 2-t 207 1.8 | 1973-02 - 1977-12 | 51 | 69 | 1767 |
T1
1977 - 1996
Alternatives
€31,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,63
Lähetys 2 business days
€28,69
Lähetys 28 business days
€59,60
Lähetys 28 business days