Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 63 | mm |
| Paksuus 1 | 9.5 | mm |
| Paksuus 2 | 4.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BENDIX |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 281 mm |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Paino | 4.18 kg |
| Pakkauspituus | 27.2 cm |
| Pakkausleveys | 21.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
| Käyttönumerot | FSB541R |
Shipping Details
| Weight | 4.2 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€84.16
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BSH1099
SHU533
BENDIX
361561B
362302B
362370B
610243
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6005
BBS6190
BBS6325
BOSCH
BREMBO
DELPHI
FORD
1014317
7125123
94VB2200BB
94VX2200BB
FTE
GIRLING
5186303
HELLA PAGID
JURID
LPR
METELLI
MINTEX
MFR467
MFR492
NECTO
N1522
PAGID
H8935
TRUSTING
040.140
TRW
fri.tech.
1040.140
Fit Vehicles
FORD
27 vehicles
TRANSIT
1994 - 2000
OPEL
6 vehicles
MOVANO
1998 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 D (FD) | 1999-01 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 D (JD) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 D (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 |
Alternatives
€29,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä