Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 57 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Paino | 2.96 kg |
| Pakkauspituus | 24.3 cm |
| Pakkausleveys | 22.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.7 cm |
| Käyttönumerot | 362621J |
Shipping Details
| Weight | 2.865 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€59.21
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABE
AKRON-MALÒ
1390378
APEC
SHU813
ATE
BENDIX
610474
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6449
BOSCH
BREMBO
BREMSI
GF0148
BSF
01852
06585
07585
BSG
BSG 25-205-002
CIFAM
DANAHER
DBS10419
DELPHI
DIAMAX
N01171
E.T.F.
09-0722
EUROBRAKE
58492723808
FAST
FEBI BILSTEIN
FIAT
1605166
1605188
51928531
6001070516
77365346
77367388
95512096
95515317
FOMAR Friction
FO 1046
GIRLING
5187999
HELLA PAGID
JURID
KAWE
01101
LPR
MAXGEAR
METELLI
53-0487
METZGER AUTOTEILE
MGA
M910
MINTEX
MOTAQUIP
LVBS824
NK
National
NS4098
OPEL
1605188
95515317
95530529
OPEN PARTS
BSA2240.00
OPTIMAL
BB-7456
BK-5446N
BK-5515
PAGID
8DB355022221
RAICAM
RA20650
REMSA
SIGMAUTO
2148
SIMER
S955
STELLOX
000 110-SX
000 598-SX
SWAG
TEXTAR
TOMEX Brakes
TX 23-21
TRISCAN
TRUSTING
034.124
TRW
VAUXHALL
95515317
95530529
VILLAR
629.0333
WOKING
Z4263.00
fri.tech.
1034.124
sbs
18492723808
Fit Vehicles
FIAT
26 vehicles
DOBLO
2010 - ...
OPEL
22 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€29,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä