Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 70 | mm |
| Paksuus | 4.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Paino | 3.75 kg |
| Pakkauspituus | 27.4 cm |
| Pakkausleveys | 22 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
| Käyttönumerot | FSB396R |
Shipping Details
| Weight | 3.74 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€71.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
SHU387
BENDIX
361421B
610121
610122
BORG & BECK
BBS6191
BBS6209
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
SH2222
FORD
1013623
1662293
5026961
6150094
6150095
86VB2200EB
91VX2200BA
GIRLING
5162221
JURID
LPR
METELLI
MINTEX
MLR64
Motorcraft
EBL2008
EBL3008
NK
PAGID
H8355
REMSA
4112.01
ROADHOUSE
TEXTAR
TRUSTING
040.125
UNIPART
GBS1150
VALEO
562066
562518
WOKING
Z4112.01
fri.tech.
1040.125
Fit Vehicles
FORD
22 vehicles
P
1987 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| P 100 II 2.0 | 1987-10 - 1992-12 | 57 | 1993 | ||
| P 100 II 1.8 TD | 1987-10 - 1992-12 | 55 | 1753 |
TRANSIT
1983 - 1992
LTI
3 vehicles
TX
1997 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TX 2.4 TDi | 2002-10 - ... | 66 | 90 | 2402 | |
| TX 2.5 TD | 2006-01 - ... | 75 | 102 | 2499 | |
| TX 2.7 TD | 1997-01 - ... | 60 | 82 | 2664 |
METROCAB
2 vehicles
TAXI
1991 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TAXI 2.4 TD | 2001-01 - 2006-05 | 66 | 90 | 2446 | |
| TAXI 2.5 D | 1991-01 - 2006-05 | 52 | 71 | 2496 |
Alternatives
€39,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,17
Lähetys 28 business days