Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 45 | mm |
| Paksuus | 6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AP LOCKHEED |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 229 mm |
| Paino | 2.05 kg |
| Pakkauspituus | 22 cm |
| Pakkausleveys | 19.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.2 cm |
| Käyttönumerot | FSB385R |
Shipping Details
| Weight | 2.05 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€41.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LDV
LEYLAND DAF
Cross-Reference Numbers
APEC
BSH1087
SHU138
ATE
BENDIX
325532B
361182B
610011
610012
BORG & BECK
BBS6229
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
SH2140
DELPHI
EUROBRAKE
58492725301
FORD
1481386
1485611
1527723
1548324
5015680
5015681
5022245
5022246
6615066
73VB2200AA
GIRLING
5161406
HELLA PAGID
JURID
361182J
LDV
6615066
LEYLAND DAF
6615066
LPR
METELLI
53-0102
MINTEX
MLR42
MOTAQUIP
VBS307
Motorcraft
EBL3167
NECTO
N1328
NK
OPTIMAL
BB-2110
PAGID
H8000
RAICAM
RA21210
REMSA
4211.00
ROADHOUSE
4211.00
TEXTAR
TRUSTING
040.093
TRW
UNIPART
GBS1119
VALEO
562674
WOKING
Z4211.00
fri.tech.
1040.093
sbs
18492725301
Fit Vehicles
FORD
42 vehicles
TRANSIT
1955 - 1991
LDV
3 vehicles
CONVOY
1998 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CONVOY Lava / alusta 2.5 DI | 1998-10 - 2009-04 | 56 | 76 | 2498 | |
| CONVOY Lava / alusta 2.5 TDI | 1998-10 - 2009-04 | 74 | 101 | 2496 | |
| CONVOY Umpikori 2.5 DI | 1998-10 - 2009-04 | 56 | 76 | 2498 |
MG
1 vehicles
MGR
1992 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MGR V8 3.9 | 1992-09 - 1995-12 | 140 | 190 | 3947 |
Alternatives
€39,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,98
Lähetys 28 business days