Premium quality
Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Leveys | 46 | mm |
| Paksuus | 5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BENDIX |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 255 mm |
| Paino | 2.65 kg |
| Pakkauspituus | 22.4 cm |
| Pakkausleveys | 19.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Käyttönumerot | FSB214R |
Shipping Details
| Weight | 2.704 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TALBOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
SHU453
ATE
BENDIX
341996B
361282B
361282X
362371B
610108
610381
BORG & BECK
BBS6078
BBS6208
BOSCH
FTE
BB1225A1
GIRLING
5181543
JURID
361282J
LPR
03130
03130J
METELLI
MGA
M608
MINTEX
MFR151
NECTO
N1172
OPEL
4401408
9109408
OPTIMAL
BB-0780
PAGID
H1172
H9255
H9805
Q0345
R0340
RENAULT
7701201530
7701202324
7701202598
7701203149
7701205689
7701205690
TALBOT
VBS347
TRUSTING
088.219
UNIPART
GBS1172
VALEO
WOKING
Z4078.01
fri.tech.
1088.219Y
Fit Vehicles
OPEL
8 vehicles
ARENA
1997 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ARENA Umpikori (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) | 1997-01 - 2001-12 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Umpikori (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Umpikori (TB, TF) 1.9 D | 1998-03 - 2001-08 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Umpikori (TB, TF) 2.5 D | 1998-03 - 2001-08 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Bussi (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) | 1997-01 - 2001-12 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Bussi (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Combi (A97) 1.9 D | 1998-03 - 2001-08 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Combi (A97) 2.5 D | 1998-03 - 2001-08 | 55 | 75 | 2499 |
RENAULT
58 vehicles
TRAFIC
1980 - 2001
Alternatives
€27,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,88
Lähetys 28 business days