Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 60 | mm |
| Paksuus | 6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 295 mm |
| Paino | 3.657 kg |
| Pakkauspituus | 27.4 cm |
| Pakkausleveys | 21.6 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.802 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€68.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
SHU451
ATE
BENDIX
346156B
361538B
610138
610158
BS1414
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6004
BOSCH
BREMBO
COMLINE
CBS303
DELPHI
LS1408
LS1644
GIRLING
5185029
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METELLI
53-0415
MGA
M711
MINTEX
MFR242
NECTO
N1382
NK
2745425
OPTIMAL
BB-1720
BB-1721
PAGID
H9270
REMSA
ROADHOUSE
4172.00
TEXTAR
98101 0366
981010366
TOYOTA
0446560070
04495-60070
0449560010
0449560011
0449560020
0449560030
0449560031
0449560050
0449560051
0449560060
0449560070
0449760010
0449760030
446560070
449560010
449560070
TRUSTING
115.268
TRW
UNIPART
GBS1236
fri.tech.
1115.268
Fit Vehicles
NISSAN
7 vehicles
CABSTAR
1982 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CABSTAR (F22, H40) 2.2 (F22) | 1984-10 - 1992-06 | 71 | 97 | 2188 | |
| CABSTAR (F22, H40) 2.3 TD (F22) | 1982-01 - 1992-06 | 53 | 69 | 2289 | |
| CABSTAR (F22, H40) 1.6 (F22) | 1986-10 - 1992-09 | 62 | 84 | 1595 | |
| CABSTAR (F22, H40) 3.3 TD (F22) | 1983-02 - 1990-12 | 71 | 97 | 3298 |
PATROL
1989 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD | 1989-06 - 1995-11 | 85 | 116 | 2826 | |
| PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD 4x4 | 1992-03 - 1993-06 | 86 | 2826 | ||
| PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 D | 1989-03 - 1996-03 | 66 | 2826 |
TOYOTA
42 vehicles
4
1990 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 RUNNER II (_N13_) 3.0 TD (KZN130_, KZN130G, KZN130W) | 1993-10 - 1996-03 | 92 | 125 | 2982 | |
| 4 RUNNER II (_N13_) 3.0 EFI (VZN130_, VZN130G, VZN130R) | 1990-01 - 1995-10 | 105 | 143 | 2959 |
LAND
1969 - ...
VW
2 vehicles
TARO
1989 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TARO 2.4 D 4x4 | 1994-07 - 1997-03 | 58 | 79 | 2446 | |
| TARO 2.4 D 4x4 | 1989-04 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 |
Alternatives
€22,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä