Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 57 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Lisätarvike/lisätieto | Pyörän jarrun sylinterillä |
| Männän halkaisija mm | 27 |
| Jarrulevyläpimitalle | 254 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Asennusmalli | Esiasennettu |
| Jälkisäätö | Automaattisella säädöllä |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Pakkauspituus | 25 cm |
| Pakkausleveys | 25 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
| Käyttönumerot | FSB270 |
Shipping Details
| Weight | 4.248 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€165.15
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
BENDIX
381306B
BOSCH
CHAMPION
DELPHI
FTE
TK2701
GIRLING
5311471
LPR
MINTEX
MFR316
MSP022
PEUGEOT
42417Y
REMSA
SPK3178.00
STOP
381306S
TEXTAR
84039500
TRUSTING
6207
fri.tech.
16207
Fit Vehicles
CITROËN
20 vehicles
C25
1981 - 1994
C35
1973 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C35 Lava / alusta 2.0 | 1973-11 - 1994-01 | 65 | 88 | 1985 | |
| C35 Lava / alusta 2.2 D | 1973-11 - 1980-01 | 45 | 61 | 2175 | |
| C35 Lava / alusta 2.5 D | 1980-02 - 1994-01 | 51 | 69 | 2498 |
FIAT
9 vehicles
DUCATO
1982 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Umpikori (280_) 2.5 D 4x4 | 1986-09 - 1990-05 | 55 | 75 | 2445 | |
| DUCATO Umpikori (280_) 2.5 D 4x4 | 1986-09 - 1987-10 | 53 | 72 | 2445 | |
| DUCATO Panorama (290_) 2.0 | 1990-07 - 1994-03 | 62 | 84 | 1971 | |
| DUCATO Lava / alusta (290_) 2.0 | 1990-07 - 1994-03 | 62 | 84 | 1971 | |
| DUCATO Lava / alusta (290_) 2.5 TD | 1990-07 - 1994-03 | 70 | 95 | 2500 | |
| DUCATO Lava / alusta (280_) 2.0 | 1988-08 - 1990-08 | 62 | 84 | 1971 | |
| DUCATO Lava / alusta (280_) 2.5 D | 1982-07 - 1990-08 | 55 | 75 | 2500 | |
| DUCATO Umpikori (290_) 2.5 TD | 1990-07 - 1994-03 | 70 | 95 | 2500 | |
| DUCATO Lava / alusta (290_) 2.5 D | 1989-03 - 1994-03 | 55 | 75 | 2500 |
PEUGEOT
28 vehicles
J5
1981 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| J5 Bussi (290P) 2.5 D 4x4 | 1990-10 - 1994-02 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Bussi (290P) 2.5 TD | 1990-10 - 1994-02 | 70 | 95 | 2498 | |
| J5 Bussi (290P) 2.5 TD 4x4 | 1990-10 - 1994-02 | 70 | 95 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (280L) 2.0 | 1983-01 - 1988-11 | 58 | 79 | 1971 | |
| J5 Lava / alusta (280L) 2.5 D | 1981-09 - 1990-09 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 2.5 D | 1990-10 - 1994-02 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 2.5 D 4x4 | 1990-10 - 1994-02 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 2.5 TD | 1990-10 - 1994-02 | 70 | 95 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 2.5 TD 4x4 | 1990-10 - 1994-02 | 70 | 95 | 2500 | |
| J5 Umpikori (280L) 2.5 D | 1981-09 - 1990-08 | 54 | 2498 | ||
| J5 Umpikori (290L) 2.5 D | 1990-09 - 1994-01 | 54 | 2498 | ||
| J5 Umpikori (280L) 2.5 DT | 1981-09 - 1990-08 | 70 | 2498 | ||
| J5 Umpikori (290L) 2.5 DT | 1990-09 - 1994-01 | 70 | 2498 | ||
| J5 Lava / alusta (280L) 2.5 DT | 1981-09 - 1990-08 | 70 | 2498 | ||
| J5 Umpikori (280L) 2.5 DT Neliveto | 1981-09 - 1990-08 | 70 | 2498 | ||
| J5 Umpikori (290L) 1.9 D | 1990-10 - 1994-03 | 51 | 70 | 1905 | |
| J5 Umpikori (290L) 2.5 D 4x4 | 1990-10 - 1994-03 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Umpikori (290L) 2.5 TD 4x4 | 1990-10 - 1994-03 | 70 | 95 | 2500 | |
| J5 Bussi (290P) 1.9 D | 1990-10 - 1994-02 | 51 | 70 | 1905 | |
| J5 Bussi (290P) 2.0 | 1990-10 - 1994-02 | 62 | 84 | 1971 | |
| J5 Bussi (290P) 2.5 D | 1990-10 - 1994-02 | 54 | 73 | 2500 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 1.9 D | 1990-10 - 1994-02 | 51 | 70 | 1905 | |
| J5 Lava / alusta (290L) 2.0 | 1990-10 - 1994-02 | 62 | 84 | 1971 | |
| J5 Umpikori (280L) 1.8 | 1983-01 - 1988-11 | 51 | 69 | 1796 | |
| J5 Bussi (280P) 2.0 | 1981-09 - 1990-09 | 55 | 75 | 1971 | |
| J5 Bussi (280P) 2.0 | 1983-01 - 1990-09 | 58 | 79 | 1971 | |
| J5 Bussi (280P) 2.5 D | 1981-09 - 1990-09 | 54 | 73 | 2498 | |
| J5 Lava / alusta (280L) 2.0 | 1986-01 - 1988-11 | 55 | 75 | 1971 |
Alternatives
€117,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,48
Lähetys 28 business days
TRW ® GSK1141
Jarrukenkäsarja
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
GSK1138€112,10
Lähetys 28 business days
€95,37
Lähetys 28 business days