Premium quality
Mitat ja koko
| Leveys | 38 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BENDIX |
| Lisätarvike/lisätieto | Pyörän jarrun sylinterillä |
| Männän halkaisija mm | 17.5 |
| Jarrulevyläpimitalle | 203 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Asennusmalli | Esiasennettu |
| Jälkisäätö | Automaattisella säädöllä |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 2.06 kg |
| Pakkauspituus | 23.4 cm |
| Pakkausleveys | 21.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.6 cm |
| Käyttönumerot | FSB544 |
Shipping Details
| Weight | 2.381 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€111.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
381340B
610232
610233
620146
BORG & BECK
BBS1036K
BBS1052K
BBS6288
BOSCH
CHAMPION
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FTE
TK1716
GIRLING
5310603
JURID
LPR
METELLI
51-0061
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MSP130
PAGID
H9110N
R0650
REMSA
RENAULT
7701205102
7701207267
STOP
381340S
TEXTAR
TRUSTING
6149
TRW
VALEO
fri.tech.
16149
Fit Vehicles
OPEL
1 vehicles
ASTRA
1994 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA F StW (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) | 1994-07 - 1998-01 | 85 | 116 | 1799 |
RENAULT
46 vehicles
MEGANE
1995 - 2003
Alternatives
€67,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,62
Lähetys 2 business days