Etuakseli, oikea, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 6 |
| Reikäympyrä-Ø | 96 mm |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 28 |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ruuveilla |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Kierremitta | M16x1,5 |
| väh. pituus | 470 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 112 mm |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 100.4 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.36 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | China |
€109.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
51158VV
4X4 ESTANFI
EST-18-213170
A.Z. Meisterteile
AZMT-43-030-4025
ATI
77050
77690
AUTEX
830452
AUTOTEAM
G302248
BAPMIC
BF0319860201
BGA
DS96001
BOGAP
A3710403
BORG & BECK
BDS1803
CDX
161080
CEVAM
7961
GA7961
OL7961
DA SILVA
9199T
DEPA
3770500
3776900
DYNAMATRIX
DDS261173
Dr!ve+
DP2110.10.2471
EAI
T78715
ERA Benelux
DA655275
FENOX
CV17136
FRIESEN
FDS2891
Frankberg
5481FB0010554
GSP-BR
261173
261173OL
HART
456 705
INDECO
TWW4212
TWW4212N
JAPOCAT
MDS-5VW01
KAMOKA
5010137
KRAFTVOLL GERMANY
01010430
LIZARTE
DS1717
MDR
GSP-261173
GSP-261173OL
MTR
12161133
Multiparts
18-213170
NAKATA
NJH10-446S
NEOCOM
TVW601
TVW601N
NTY
ODM
VW-8-8615
POINT GEAR
PROFIT
2730-3020
PROTECHNIC
PRA744
Professional Parts
161080
RCA FRANCE
AV900AN
RIDEX
13D0527
13D0527P
5J0809
RRT
RAD-110012
RAD-170582
RVW-280005
SERA
VW486
SHAFTEC
VW463LR
VW463LRSF
SKF
SNRA
V1486
STARTCAR
715ST87
STELLOX
158 2065-SX
160 1125-SX
Stark
SKJK-0200965
TEKNOSA
DVW240
TRIALLI
FG 1816
GO 1822
TrakMotive
30-2248
UPG UK & IRELAND
IMX VW-8-110
VARTEX GERMANY
44-273132
VEKA
VW-8027
VW
2H0 407 271 B
2H0 407 271 BX
2H0 407 271 D
2H0 407 271 DX
2H0 407 271 E
2H0 407 271 EX
2H0 407 271 F
2H0 407 271 FX
2H0 407 271 J
2H0 407 271 JX
2H0 407 271 K
ZETA-ERRE
W29
ZR7163
ZentParts
Z15384
vika
44071726301
Fit Vehicles
VW
20 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€143,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€107,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä