Tiedot tuotteesta
| Navan sisähalkaisija | 52 mm |
| EDC-reikiä/-uria | 6 |
| Navan kiinnitysreiän halkaisija | 12.5 mm |
| Navan ulkohalkaisija | 108 mm |
| Reikäkehän halkaisija | 90 mm |
| Kiinnitysreikien määrä navassa | 6 |
| Kytkinlevyn reikäkehän halkaisija | 368 mm |
| Kitkapinnan sisäläpimitta | 170 mm |
| Kiinnitysreikien määrä kytkimen painelevyssä | 9 |
| Hammasluku | 130 |
| Lisätarvike/lisätieto | startin hammaskehällä |
| Huomioi huolto-ohjeet |
Shipping Details
| Weight | 28.969 Kg |
| Customs Code | 870893 |
| Country of Origin | Germany |
€329.00
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AUGER
103708
C.E.I.
DT Spare Parts
IVECO
0 0484 6997
000484 6997
00484 6997
0484 6997
MEC-DIESEL
181260
SAMPA
UPG UK & IRELAND
IMX 0054846997
WILMINK GROUP
WG2154839
WG2319445
Fit Vehicles
IVECO
56 vehicles
EUROCARGO
1991 - ...
EUROFIRE
1991 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EUROFIRE I 95 E 18 W | 1993-01 - 2000-09 | 130 | 177 | 5861 | |
| EUROFIRE I 130 E 24 | 1991-01 - 2000-09 | 179 | 243 | 5861 | |
| EUROFIRE II 130 E 24 tector | 2000-09 - 2007-07 | 176 | 240 | 5883 | |
| EUROFIRE I 135 E 22 W | 1991-01 - 2000-09 | 160 | 218 | 5861 | |
| EUROFIRE I 135 E 24 W | 1991-01 - 2000-09 | 179 | 243 | 5861 |
Alternatives
€414,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€347,92
Lähetys 4 business days
€272,03
Lähetys 28 business days