Mitat ja koko
| Pituus | 49 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Ulkokierremitta | M12 x 1,5 |
| Kierteen pituus | 25 mm |
| Ruuvin pituus ilman päätä | 43 mm |
| Pyälletyn osan halkaisija | 14.3 mm |
| Pultinkannan läpimitta | 21 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.052 Kg |
| Customs Code | 731815 |
| Country of Origin | Germany |
€2.16
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
BECA CABLES
7084T
97084
BTA
CAUTEX
758513
FARE SA
29713
FARE-CO
29713
FARE-MX
29713
FARE-RCH
29713
FEBEST
FEBI BILSTEIN
FIAT
6000609406
G.U.D.
GSP901012
JIKIU
PW23002
MDR
MPR-95001
MI.R.A.
29/1757
MITSUBISHI
MB393409
MB584750
MB633778
MTR
12176253
Metalcaucho
NPS
M476I01
NTY
Oyodo
60L5002-OYO
PLYOM
P758513
PROFIT
2307-1144
RECOFICIAL
7084T
97084
RED-LINE
73MI001
73MI004
RRT
RMB-350002
RMB-350007
STC
T439287
SWAG
Fit Vehicles
FIAT
3 vehicles
FULLBACK
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 133 | 181 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 |
MITSUBISHI
27 vehicles
L200
1996 - ...
Alternatives
€1,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€1,95
Lähetys 2 business days