Etuakseli, oikea, Alla, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Ulkokierremitta | M14 x 1,5 |
| Kartiomitta | 18.1 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 13 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 12.5 mm |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarrelle |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Alla |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Lisätarvike/lisätieto | Asennusmateriaalilla |
| Huomioi huolto-ohjeet |
Shipping Details
| Weight | 0.824 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€17.56
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAZDA
N040-34-300B
N040-34-300C
N040-34-300D
N040-34-350
N040-34-350A
N040-34-350B
N040-34-350C
N040-34-350D
NA01-34-300A
NA01-34-300A SK
NA01-34-350A
NA01-34-350A SK
NA01-34-550
NA01-34-550A
NA01-34-550B
NA75-34-300
NA75-34-300 SK
NA75-34-350
NA75-34-350A
NA75-34-350A SK
NA753-43-00A
NA753-43-00B
NA753-43-00C
NA753-43-00D
NA753-43-50B
NA753-43-50C
NA753-43-50D
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
B83216
4X4 ESTANFI
EST-73-03-320
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-010-7245
ALTE AUTOMOTIVE
80370AL
ANDEL
ANRO02035
APEC
AST0188
APlus
13704AP
ASAM AUTOMOTIVE
77183
ASHIKA
ASUKI
SB-1811XX
AUTO-SPEED PARTS
290RT00961
AYD
9202593
AYD OE - Excellence
92-02593
BGA
SJ5402
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBJ5447
COMLINE
CBJ7090
CORTECO
CTR
CB0284
CBMZ-39
DAYCO
DELPHI
DYS
27-20360
ETS
14.BJ.186
FAI AutoParts
FIRST LINE
FBJ5447
FLENNOR
FL763-D
FORMPART
3804011
FRAP
F1400
GSP
GSP-BR
S080121
HART
465 477
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HIGH LINK
HBJ-38028
JAPANPARTS
JAPKO
JP GROUP
KAGER
87-1251
87-1252
88-0370
KAVO PARTS
SBJ-4512
KAWE
8500 50541
KLOKKERHOLM
3457363
3457364
KYB
MANDO
MSA025513
MAPCO
52557
MAZDA
N040-34-300B
N040-34-300C
N040-34-300D
N040-34-350
N040-34-350A
N040-34-350B
N040-34-350C
N040-34-350D
NA01-34-300A
NA01-34-300A SK
NA01-34-350A
NA01-34-350A SK
NA01-34-550
NA01-34-550A
NA01-34-550B
NA75-34-300
NA75-34-300 SK
NA75-34-350
NA75-34-350A
NA75-34-350A SK
NA753-43-00A
NA753-43-00B
NA753-43-00C
NA753-43-00D
NA753-43-50B
NA753-43-50C
NA753-43-50D
MDR
GSP-S080121
MBJ-8320
METZGER AUTOTEILE
MONROE
MOOG
MOTAQUIP
VSJ840
MOTRIO
8550507036
MTR
917045
NAPA
NST0188
NK
NPS
M420A14
OCAP
OPEN PARTS
SSB1094.11
OPTIMAL
Oyodo
10Z3009-OYO
PARTQUIP
BJ1204
PEMEBLA
JAPBJ-320
Professional Parts
3457363
3457364
QH Talbros
QSJ3366S
QUINTON HAZELL
QSA2392S
QSA2393S
QSJ3366S
RIDEX
2462S0115
RODRUNNER
BJ-MA-305
RUVILLE
SIDEM
51884
SKF
SPIDAN CHASSIS PARTS
40869
STELLOX
52-71007-SX
87-98081-SX
SWAG
Schaeffler FAG
Stark
SKSL-0260119
TALOSA
47-04809
TEKNOROT
MA-305
TEKNOSA
MA1914
TREVI AUTOMOTIVE
TRTT3667
TRISCAN
TRW
VEMA
23382
260373
WILMINK GROUP
WG1994552
WG2288431
WG2582457
YAMATO
ZentParts
Z26195
Fit Vehicles
MAZDA
10 vehicles
MX-5
1990 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 1998-05 - 2005-10 | 103 | 140 | 1840 | |
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 2000-11 - 2005-10 | 107 | 146 | 1840 | |
| MX-5 I (NA) 1.8 (NA8C) | 1993-09 - 1997-12 | 96 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.8 (NB8C) | 1998-01 - 2002-07 | 103 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.8 (NB8C) | 2002-08 - 2005-10 | 107 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.6 16V (NB6C) | 1998-05 - 2005-10 | 81 | 110 | 1597 | |
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 2000-11 - 2005-10 | 102 | 139 | 1840 | |
| MX-5 I (NA) 1.6 (NA6C) | 1990-05 - 1994-01 | 85 | 115 | 1597 | |
| MX-5 I (NA) 1.6 (NA6C) | 1995-01 - 1998-04 | 66 | 90 | 1598 | |
| MX-5 I (NA) 1.8 (NA8C) | 1993-01 - 1998-04 | 96 | 130 | 1840 |
Alternatives
€13,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä