Etuakseli, oikea, Alla, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Kartiomitta | 16.5 mm |
| Kartiomitta | 11 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 10.7 mm |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarrelle |
| Lisäksi tarvittavat tuotteet | Ruuvi |
| Lisäksi tarvittavat tuotteet | 45878 tuotenumero |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Alla |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Lisätarvike/lisätieto | Asennusmateriaalilla |
| Huomioi huolto-ohjeet |
Shipping Details
| Weight | 0.68 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€11.67
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
FORD USA
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
B26935
4u
FR-B-26935
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-010-1885
ABAKUS
ABTEX
BSJ5008S
AIC
AISIN
ALTE AUTOMOTIVE
77830AL
APEC
AST0016
APlus
11164AP
ASAM AUTOMOTIVE
70766
ASMETAL
10FR1700
AUGER
1508433
AYD
9200053
AYD OE - Excellence
92-00053
BENDIX
041425B
BGA
SJ2310
BORG & BECK
BBJ5378
BSG
BSG 30-310-021
BÖLK
BOL-401056
CAUTEX
755016
COMLINE
CBJ7026
CONTINENTAL CTAM
CORTECO
CTE
CBJ03012
CBJ03012A
CTR
CB0032
CBF-23
DAKAtec
130039
DAYCO
DELPHI
DENCKERMANN
D110254
DIEDERICHS
1141500
1141501
DITAS
A1-1936
DJ PARTS
DB1160
DLZ
LB0038
LB0038-LS
EGT
101062EGT
ETS
06.BJ.424
EUROREPAR
1634864280
FAI AutoParts
FPBJ0607
SS678
FARE SA
RS046
FARE-CO
RS046
FARE-MX
RS046
FARE-RCH
RS046
FAST
FENOX
BJ10029
FIRST LINE
FBJ5378
FLENNOR
FL748-D
FORD
1 679 401
FORD USA
98AG3042ZZ
ME98AG3395AA
FRAP
F2103
FROW
509.1201.004
G.U.D.
GSP401106
GOOM
BA-0060
GSP
GSP-BR
S080620
HART
433 070
IAP QUALITY PARTS
506-04060
JIKIU
JB51003
JP GROUP
KAMOKA
KAVO PARTS
SBJ-10049
KAWE
8500 16545
KEY PARTS
KBJ5378
KLAXCAR FRANCE
47683z
KYB
LEMFÖRDER
LYNXAUTO
C1145LR
MANDO
MSA025182
MAPCO
19653
53262
MASTER-SPORT GERMANY
22004-PCS-MS
22004-SET-MS
MAXGEAR
MDR
GOM-BA0060
GSP-S080620
MEHA AUTOMOTIVE
MH20655
MERTZ
M-S0265
METZGER AUTOTEILE
57013918
87013918
MEYLE
MGA
SB7735
SB8735
SR5501
MILES
DB35136
MONROE
MOOG
MOTAQUIP
VSJ809
MOTRIO
8550501389
Metalcaucho
NAPA
NST0016
NK
NTY
OCAP
OMG SRL
G31.3823
OPEN PARTS
SSB1015.11
OPTIMAL
OSSCA
19199
PARTQUIP
BJ1087
PATRON
PS3121
PLYOM
P755016
PROFIT
2301-0051
Premium Parts
DB1160
ProfiPower
2S0014
QH Talbros
QSJ1879S
QUARO
QUICK STEER
BJ7255
QUINTON HAZELL
QSJ1879S
REDAELLI RICAMBI
FO-602
REINHOCH
RIDEX
2462S0034
RODRUNNER
BJ-FO-455K
RTS
RUVILLE
SAMPA
708.00025
SASIC
SATO tech
PS13293
SH
SH-BJ00057
SIDEM
3784
SKF
SPIDAN CHASSIS PARTS
44986
SRLine
S6032029
S6032502
STARLINE
20.46.710
STC
T453057
STELLOX
52-00053-SX
52-00053A-SX
SWAG
Schaeffler FAG
Stark
SKSL-0260035
TATSUMI
TEA1092
TECDRIVE
TPSD0310
TEKNOROT
FO-455K
TEKNOSA
FO1920
TOPRAN
TRISCAN
TRW
Technika
RS483
WILMINK GROUP
WG1994451
WG2290025
WG2585083
Wti Automotive
A841848
ZEKKERT
TG-5183
ZentParts
Z37043
Fit Vehicles
FORD
38 vehicles
FOCUS
1998 - 2005
Alternatives
€9,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä