Mitat ja koko
| Pituus | 2071 | mm |
Tiedot tuotteesta
| moniosainen | kaksiosainen |
| Reiän halkaisija | 11 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 95 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Putken halkaisija | 76 mm |
| Napa-Ø | 64.95 mm |
Shipping Details
| Weight | 12.379 Kg |
| Weight Volumetric | 86.653 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Germany |
€278.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
EST-10-290050
7 SEVEN PARTS
SV30TRA0569
AKRON-MALÒ
1560024
33198
ASAM AUTOMOTIVE
55328
75590
ASHIKA
66-07-0702
AC-0035
ATI
AT4600100
AUTO-SPEED PARTS
3950RN1004
Aslyx
AS-203460
AS-506738
BTA
CAUTEX
758600
COSMOPARTS
CSMCR01236
DA SILVA
ACF120
TR1199
DACIA
32 00 036 02R
32 00 037 44R
32 00 079 74R
37 00 028 20R
82 00 945 335
DEPA
4600100
DIPASPORT
DTS021DPSN
DYS
72-15430
EAI
TL10026
EDS – ALL DRIVESHAFT
2006587-GB
2120980-GB
EQUAL QUALITY
GOM413460
GOM716738
ESEN SKV
FARE SA
29074
FARE-CO
29074
FARE-RCH
29074
FENOX
UJ80010
Frankberg
5481FB0011317
5481FB0038359
GKN
GKNP20049
GSP
PS900557
UJ900076
IBERIS
IB172010
INDECO
TCN538
JAPKO
660702
AC-0035
JAPOCAT
DDU15-ATV01
MTS-8D01
MUJ-5D03
JIKIU
BC43001
JPN
90P9010-JPN
LIZARTE
PS0004
LYNXAUTO
CP-3206
MD-1050
LÖBRO
MAXGEAR
MDR
GSP-PS900557
MERTZ
M-D1052
MTR
12119800
12135470
12168058
Metalcaucho
Multiparts
10-290050
NEOCOM
RE3005
PLYOM
P758600
PROFIT
2750-0023
RCA FRANCE
RCAPROP54
RENAULT
32 00 036 02R
32 00 037 44R
32 00 079 74R
37 00 028 20R
82 00 945 335
RIDEX
1420M0099
RRT
RRN-090002
RRN-780001
SERA
TL10026
SERCORE
32145
SHAFTEC
SPS105
SNRA
TL10026
SPICER
D-32042-00
SPIDAN
STARTCAR
TL10026
STC
T439395
STELLOX
20-36076-SX
86-99006-SX
STORM QUALITY PARTS
999890
Stark
SKMP-3300098
TALOSA
62-18674
TRIALLI
CC 538
UPG UK & IRELAND
IMX CBDD
IMX CBDD-T
IMX DSDC-01
IMX UJ1955SD-1
VEMA
182010
ZEKKERT
GM-8172
KG-1145
ZETA-ERRE
TR103
alp
ALP-003459
ALP-005334
Fit Vehicles
DACIA
17 vehicles
DUSTER
2010 - ...
RENAULT
4 vehicles
DUSTER
2011 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2012-02 - 2018-01 | 99 | 1998 | ||
| DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 | 2011-06 - 2015-05 | 75 | 1598 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 | 2011-06 - 2018-01 | 66 | 1461 |
Alternatives
€23,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€525,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€457,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä