Etuakseli
Tiedot tuotteesta
| Ulkokierremitta | M14 x 1,5 |
| Männänvarren läpimitta | 16 mm |
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| väh. pituus | 355 mm |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| suurin pituus | 585 mm |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi alhaalla |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Putken halkaisija | 60 mm |
| Putken halkaisija | 50 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.3 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€59.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
EVOBUS
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AUGER
BOGE
32-B98-0
40-691-0
40-A01-0
40-C99-0
EVOBUS
001 326 68 00
002 323 66 00
003 237 63 00
004 323 59 00
006 323 75 00
307 323 00 00
307 323 01 00
357 326 01 00
396 320 00 30
A001 326 68 00
A002 323 66 00
A003 237 63 00
A004 323 59 00
A006 323 75 00
A307 323 00 00
A307 323 01 00
A357 326 01 00
A396 320 00 30
GABRIEL
2508
KONI
MERCEDES-BENZ
001 326 68 00
002 323 66 00
003 323 73 00
004 323 59 00
006 323 75 00
307 323 00 00
307 323 01 00
357 326 01 00
396 320 00 30
A001 326 68 00
A002 323 66 00
A003 323 73 00
A004 323 59 00
A006 323 75 00
A307 323 00 00
A307 323 01 00
A357 326 01 00
A396 320 00 30
PE Automotive
013.420-00A
013.420-10A
SACHS
106 646
310 792
ST-TEMPLIN
04.170.1000.016
04.170.1921.880
04.170.7950.109
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
31 vehicles
O
1973 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| O 307 O 307 | 1973-04 - 1977-07 | 132 | 180 | 11040 | |
| O 307 O 307 | 1976-11 - 1987-07 | 147 | 200 | 11413 | |
| O 307 O 307 | 1973-04 - 1977-07 | 155 | 211 | 11040 | |
| O 307 O 307 | 1973-04 - 1977-07 | 177 | 241 | 11413 | |
| O 305 O 305 ST | 1973-04 - 1977-07 | 132 | 180 | 11040 | |
| O 305 O 305 ST | 1976-11 - 1987-05 | 147 | 200 | 11413 | |
| O 305 O 305 ST | 1973-04 - 1977-07 | 155 | 210 | 11040 | |
| O 305 O 305 ST | 1976-11 - 1987-05 | 177 | 241 | 11413 | |
| O 305 O 305 ST | 1979-02 - 1987-05 | 206 | 280 | 11413 | |
| O 305 O 305 G | 1978-02 - 1987-05 | 177 | 241 | 11413 | |
| O 305 O 305 G | 1979-02 - 1987-05 | 206 | 280 | 11413 | |
| O 405 O 405 ST,O 405 N | 1984-12 - ... | 150 - 157 | 204 - 214 | 11967 | |
| O 405 O 405 ST,O 405 N | 1985-11 - ... | 177 - 184 | 241 - 250 | 11967 | |
| O 405 O 405 ST | 1985-11 - ... | 206 | 280 | 11967 | |
| O 405 O 405 ST,O 405 N | 1991-11 - ... | 220 | 299 | 11967 | |
| O 405 O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD | 1985-11 - ... | 177 - 184 | 241 - 250 | 11967 | |
| O 405 O 405 G,O 405 GTD | 1986-01 - ... | 206 | 280 | 11967 | |
| O 405 O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD,O 405 GNTD | 1991-09 - ... | 220 | 299 | 11967 | |
| O 407 O 407 | 1987-03 - 2001-11 | 177 - 184 | 241 - 250 | 11967 | |
| O 407 O 407 | 1991-11 - 2001-11 | 220 | 299 | 11967 | |
| O 408 O 408 | 1991-01 - 1998-12 | 177 - 184 | 241 - 250 | 11967 | |
| O 408 O 408 | 1992-08 - 1998-12 | 220 | 299 | 11967 | |
| O 307 O 307 | 1976-11 - 1987-08 | 206 | 280 | 11413 | |
| O 405 O 405 GT | 1991-11 - ... | 150 | 204 | 11967 | |
| O 405 O 405 N, O 405 NH | 1985-11 - ... | 177 | 241 | 11967 |
OH
1970 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OH 1622, 1622 L | 1970-01 - ... | 159 | 216 | 10964 | |
| OH 1625, 1625 L | 1970-01 - ... | 184 | 250 | 14618 | |
| OH 1627 L | 1970-01 - ... | 195 | 265 | 15078 | |
| OH 1634 L | 1970-01 - ... | 250 | 340 | 10964 | |
| OH 1634 L | 1970-01 - ... | 250 | 340 | 14618 | |
| OH 1829L | 1970-01 - ... | 213 | 290 | 10964 |
Alternatives
€121,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,04
Lähetys 4 business days
€157,58
Lähetys 28 business days